תיעוד גניבת הסימילאק במרכול בערד, חדשות עשר

כנופיית הסימילאק - תיעוד: הורים גנבו כמות מסחרית של מזון

כתב אישום הוגש נגד שני זוגות, תושבי באר שבע, שהשתמשו בעגלת הילדים בשביל להחביא כמות גדולה של סימילאק. עורך-דינם: "זה מקרה חד פעמי הנובע ממצוקה כלכלית"

כתב אישום הוגש נגד שני זוגות הורים, תושבי באר שבע, שגנבו במשך חודשים מאות אריזות מזון לתינוקות מסוג "סימילאק" בשווי 40 אלף שקלים. הנאשמים נדדו בין סניפים שונים של רשתות שיווק ברחבי הארץ ותועדו מבצעים את הגניבה לכאורה באחד המרכולים בערד.

בתיעוד של צילומי האבטחה ניתן לראות את דרך הפעולה הקבועה שלהם. הגברים הסירו מהאריזות את הזמזם נגד גניבות באמצעות מגנט, העמיסו כמה חבילות על עגלת מרכול, ואז פגשו בנשים עם עגלות הילדים. בכל אחד מהמקרים, הם המתינו להזדמנות שבה איש אינו הסתכל, והחביאו את מזון התינוקות בתוך העגלה מתחת לשמיכה של התינוק.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

סערת כנסיית הקבר: גביית הארנונה וחוק הקרקעות הוקפאו

תלמה ילין: שני מורים הפסיקו ללמד בעקבות טענות על הטרדה מינית

מה קורה כשפטרונו של סגן שר הבריאות מגיע להתאשפז בבית חולים?

 תיעוד גניבת הסימילאק במרכול בערד
 

תיעוד גניבת הסימילאק במרכול בערד (חדשות עשר)

 

הזוג עם ילדתם בת הארבע עבר ממרכול למרכול מנתניה שבשרון ועד אילת שבדרום. בדרך עצרו השלושה בערים נוספות, בהן אשקלון, אופקים, באר שבע, ערד ודימונה, והעמיסו מאות אריזות של מוצרי המזון. לאחר שמכרו אותן בשוק החופשי, הכניסו לכיסם עשרות אלפי שקלים.

כאמור, בשבוע שעבר משטרת ערד זיהתה את הגניבה לכאורה במצלמות האבטחה של מרכול בעיר. הבלשים שאיתרו את רכבם מצאו בתוכו עשרות חבילות "סימילאק", וכנגד הארבעה הוגש לאחרונה כתב אישום חמור.

מעו"ד ירון פורר, פרקליטם של החשודים, נמסר: "לא יעלה על הדעת שמשטרת ישראל תייחס אליהם כל גניבת סימילאק, שהייתה באזור הדרום בחודשים האחרונים. הם מכחישים את הפרשייה וטוענים כי זהו מקרה חד-פעמי שאירע עקב מצוקה כלכלית קשה".