אפרוחים במצוקה - אילוסטרציה, רויטרס

עם ראש חזיר וזריקת אפרוחים חיים: כך חגגו פורים בבי"ס בדרום

כמה נערים בני 17 הלומדים בבית ספר אזורי במועצת אשכול השליכו את בעלי החיים אחד על השני במסגרת מסיבת הפורים. הצוות החינוכי הפסיק את האירוע. המשטרה חוקרת

צער בעלי חיים: אירוע חריג נרשם היום (שלישי) בבית ספר תיכון שבמועצה האזורית אשכול במסגרת חגיגות הפורים שהתקיימו במקום. כמה נערים, בני 17, הלומדים בביה"ס חשודים כי זרקו אחד על השני אפרוחים חיים. ברשות התלמידים, נוסף על האפרוחים, היה גם ראש של חזיר.

האירוע החמור הופסק על ידי הצוות החינוכי בבית הספר וחוקרי מרחב נגב של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות האירוע. החשדות בשלב זה מתייחסות לעבירות של צער בעלי חיים.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

עימות על רקע גיוס החרדים: גפני מאיים להכשיל חוקי הקואליציה

וונדר וומן וכלבים מחופשים: צפו במיטב תחפושות חג הפורים

כשהוויכוח על נחיצותו הוזז הצידה, הערוץ הראשון עלה לאוויר

"אנו מוקיעים בכל תוקף את המקרה החמור אשר אינו מאפיין בשום אופן את רוח מועצה אזורית אשכול ובית הספר" מסר בתגובה לאירוע החמור ראש המועצה גדי ירקוני, "הצוות החינוכי של בית הספר פעל נכון כשהפסיק את חגיגות הפורים והגיש תלונה במשטרה נגד קומץ המעורבים. הצוות החינוכי יתכנס עוד היום לבחינת המשך נקיטת המהלכים החינוכיים והמשמעתיים בשיתוף עם הורי בית הספר, אנשי המועצה וצוותי רווחה", אמר ירקוני.

יו"ר ועדת המשנה לצער בעלי חיים, ח"כ איציק שמולי, ציין: "משרד החינוך כבר מזמן היה צריך להכניס לבתי הספר את התוכנית החינוכית בנושא חמלה כלפי בעלי החיים. בצד הטיפול המשמעתי ואולי גם הפלילי שנדרש כאן, שר החינוך חייב לאמץ כבר את דרישתנו ולהשקיע גם בחינוך ולא רק במצוינות לימודית".