אילוסטרציה, רויטרס

כתב אישום בגין סחיטה וחטיפה הוגש נגד בנו של שלום דומרני

ניסים דומרני וארבעה נוספים, מואשמים בעבירות סחיטה בכוח ובאיומים, והראשון מואשם גם בחטיפה. הנאשמים הופללו על ידי סוכן משטרתי שהתחזה ל"חייל" של העבריין

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד ניסים דומרני, בן 21, ובנו של העבריין שלום דומרני, המרצה עונש מאסר, בגין סחיטה בכוח, סחיטה באיומים וחטיפה. בפרשייה זו הוגשו כתבי אישום נגד ארבעה נוספים – ניסים חכמון, ליאור גטה, אליעזר גטה, ומאור אלחרר.

החמישה הופללו על ידי סוכן משטרתי שהתחזה ל"חייל" של דומרני. על פי כתב האישום, לווה הסוכן מדומרני כ-70 אלף שקלים בריבית חודשית גבוהה, עד להחזרת הקרן במלואה בתשלום אחד. הנאשמים סחטו את הסוכן באיומים ובכוח והטילו עליו אימה. על פי כתב האישום דומרני תקף את הסוכן בסטירות ואגרופים בגלל שאיחר בתשלומים.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בית המשפט גזר מאסר עולם על הפלסטיני שרצח את מיכל חלימי

תיק 4000: שאול אלוביץ' ובנו אור התפטרו מדירקטוריון בזק

בצעד דרמטי: כנסיית הקבר נסגרה בעקבות גביית ארנונה ממוסדותיה

העבריין שלום דומרני
 

כתב אישום נגד בנו. העבריין שלום דומרני (חדשות עשר)

 

באחד המקרים לקחו אותו שניים מהנאשמים ברכב, כדי לגבות את החוב. הסוכן, שחשש לחייו, הצליח לפתוח את דלת הרכב וקפץ ממנו תוך כדי נסיעה. במקרה נוסף, תקפו הנאשמים את הסוכן ודקרו אותו בראשו. דומרני אמר לסוכן כי "אם אני חבר שלך, למה אתה קופץ מהרכב? רק רציתי להיפגש איתך". בהמשך, איים עליו: "אם מישהו יודע מה קרה פה אתה תיכנס לבעיה".

כזכור, ניסים דומרני נעצר לפני כשבועיים יחד עם 32 אנשים נוספים, בחשד לסחר בסמים, סחיטה באיומים ואלימות. סוכן סמוי שהופעל בחודשים האחרונים בקרב גורמים עברייניים, הביא לאיסוף ראיות מפלילות נגדם. במהלך הפעילות רכש מהחשודים סמים מסוג מריחואנה וקוקאין בכמויות שונות, והביא לאיסוף ראיות גם כנגד חלקם בעבירות אלימות וסחיטה באיומים, להם כאמור נקלע אף הוא.