איתמר בן גל ז"ל ובני משפחתו, חדשות עשר

"זה כואב": משפחת הנרצח בפיגוע באריאל נערכת לפורים בלעדיו

לאחר שנרצח לפני כשלושה שבועות, אשתו וארבעת ילדיו של איתמר בן גל אוספים את השברים ומנסים לחזור לשגרה. "לא יודעים איך נעבור את החג בלעדיו, זה יהיה קשה מאוד"

הרב איתמר בן גל נרצח לפני שלושה שבועות באריאל. כעת מתכוננת משפחתו לעבור את חג הפורים הראשון ללא אבא.

אביטל בת השש מתרגשת ולא רק בגלל התחפושת החדשה - בערב היא תקבל עם חברותיה לכיתה את סידור התפילה הראשון שלה ב"מסיבת הסידור" חגיגית. כל בני משפחתה יחגגו עמה, מלבד אבא. "אביטל אמרה לי 'יש מסיבת סידור', אבל אבא לא יהיה'", סיפר אביו של איתמר, דניאל בן גל.

 איתמר בן גל ז"ל ובני משפחתו
 

איתמר בן גל ז"ל ובני משפחתו(חדשות עשר )

 

"לצערנו לא רואים את איתמר בבית וזה מאוד קשה, כל נסיעה לכאן אנחנו עוצרים בגל-עד ומדליקים נר, לראות את הנכדים מעלה חיוך ומשמח", הסבירה שושנה, אמו של איתמר. "יש רגעים של כאב על זה שהאיש האהוב הזה לא יהיה יותר, זה שורף", אמרה אלמנתו מרים.

למרות העצב, מרים והילדים מנסים לחזור לשגרה בביתם שבהר ברכה. "שאלו הרבה מה בדיוק קרה ואיך, ועד שהבינו בדיוק הם לא נרגעו", סיפרה.

המשפחה מקבלת תמיכה גדולה מכל קצות הארץ, אך מבחינתם יכולה להיות רק נחמה אחת. "הכי חשוב לנו שימשיכו את מפעל ההתיישבות, שהממשלה תהפוך את הר ברכה לעיר ושיגדילו ויוסיפו", אמרה. "לא יודע אך נעבור את פורים בלעדיו, זה יהיה קשה מאוד", סיכם אביו.

כזכור, איתמר בן גל נרצח לפני שלושה שבועות בפיגוע בכניסה לישוב אריאל. איתמר שימש כמחנך במקצועו בישיבה בישובו וכן בישיבת בני עקיבא גבעת שמואל. רוצחו של בן גל טרם נתפס.