רצה להיעזר בשטיח: צפו בשוטר שתפס בן 5 שנפל מקומה שלישית

שוטרים מצריים הסתובבו לתומם בעיר אסיוט שבמדינה, כשלפתע הבחינו בילד שעומד ליפול מוגבה רב בבניין סמוך. תגובתם המהירה הצילה ככל הנראה את חייו

בזמן הנכון, במקום הנכון: שוטרים מצריים שעברו השבוע סמוך לבנק בסיור שגרתי, הבחינו בילד בן 5 שעומד ליפול מהקומה השלישית בבניין. בשניות הבודדות שהיו להם כדי להגיב בהתאם, הספיק קצין הסיור לתפוס את הילד.

המקרה התרחש בסמוך לבנק בעיר אסיוט, שנמצאת כ-300 ק"מ מדרום לקהיר. בסרטון נראים שלושה שוטרים שהבחינו במתרחש. שניים מהם מיהרו לפרוס שטיח שהיה לידם, והשלישי נעמד תחת החלון והושיט את ידיו לעבר הילד.

 שוטר מצרי תופס ילד שנופל מהחלון
 

שוטר מצרי תופס ילד שנופל מהחלון (צילום מסך: יוטיוב)

 

הילד, ששמו עמאר מוטז עבד א-סלאם נפל היישר אל ידיו המושטות של הקצין, העונה לשם קמיל פאת'י גיד, בן 45, שספג את החבטה בפניו ונפל לאחור. הוא התאושש במהרה, ומלבד מכות יבשות - לשניים שלום.

הוריו של עמאר הסבירו כי היו במסיבת אירוסין, ולכן לא הבחינו בילדם מטפס על השולחן בדרך לחלון הקומה. "הופתעתי כשהגיעו מלמטה ואמרו שילד נפל מהדירה", אמרה אמו בריאיון. זו אינה הפעם הראשונה בה עמאר, שסובל מבעיות מוחיות, ניצל ברגע האחרון מאסון מסוג זה. לנו נותר רק לקוות שבפעם הבאה, הוריו ישכילו לשמור עליו טוב יותר.