אישום: לא נקט אמצעי זהירות - וכלביו נשכו בת 8 שנפצעה בינוני

בעל חווה באופקים נאשם כי שמונה כלבים בבעלותו נשכו את הילדה. לפי כתב האישום כלבי השמירה היו משוחררים וללא מחסום פה

כתב אישום על אי נקיטת צעדי זהירות בחיה הוגש היום (רביעי) נגד אליהו קבסה, בבית משפט השלום בבאר שבע. קבסה נאשם כי החזיק בחוותו שמונה כלבי שמירה משוחררים וללא מחסום פה, שתקפו תושבת אופקים בת 8.

"התנפלו על הקטינה, נשכו אותה בחלקי גופה השונים, הפילו לקרקע ובעודה שרועה על הרצפה, קרעו ממנה את בגדיה, שיסעו באכזריות את גופה וגרמו לה חבלות של ממש", מתוארת תקיפת הכלבים בכתב האישום.

כתבות נוספות בחדשות עשר >>

תיעוד: המעקב שהוביל למעצרה של החשודה בפדופיליה באוסטרליה

מחדל ה-FBI: התקבל מידע שהרוצח מפלורידה יפעל - אך לא נעשה דבר

האם מחקר חדש יפתור את מצוקת הפקקים?

חנה בת ה-8 שחזרה את התקיפה: "הלכתי לסבתא ולא ראיתי את הכלבים. פתאום הם נשכו אותי. הם היו גדולים ונשכו אותי. אני לא יודעת כמה כלבים. הרגשתי כאב. ניסיתי לקרוא לאבא ולא הצלחתי, אז המשפחה התקשרה והגיעה לקחת אותי".

  חנה, ילדה שננשכה על ידי כלבים באופקים

חנה, ילדה שננשכה על ידי כלבים באופקים(ללא קרדיט)

 

אביה של הילדה סיפר: ״היא מאד אוהבת כבשים ואתמול היא הלכה לטייל מול הבית ורצתה ללטף את אחד הכבשים. כשהיא התקרבה אליהם, הכלבים ששומרים עליהם קפצו עליה ונשכו אותה״. אמה סיפרה בדמעות בבית החולים: "היא כל הזמן מספרת על המקרה. אי אפשר לשכוח את זה".

השוטרת רס"ל יעל אדרי מתחנת אופקים שהצילה את הילדה, שחזרה את שהתרחש: "הגעתי למקום והבחנתי בקבוצת כלבים שתוקפים אותה. פתחתי את הדלת של הניידת ופתחתי בריצה לעבר הילדה. היא הייתה שרועה על הרצפה ולא יכלה לזוז. נאבקנו עם הכלבים כדי להוציא אותה. הכלבים ניסו לתקוף גם אותי"