חרדי עבר סירוס כי נתפס עם סלולרי: "מעדיף לעזוב את הישיבה"

תלמיד ישיבה לשעבר בחסידות גור, פיני לנדוי, החליט לצאת למאבק נגד הפסיכיאטר שנתן לו כדורים שסירסו אותו מינית. "הוא חרג מהאתיקה הרפואית שלו", טען לנדוי

החרדי לשעבר החליט לצאת למאבק בפסיכיאטר שסירס אותו.

פיני לנדוי, הוא תלמיד לשעבר בישיבה שהשתייכה לחסידות גור, שסורס בזריקות לאחר שנתפס מספר פעמים עם טלפון נייד.

לנדוי טען כי עבר טיפולים אשר מיועדים לפדופילים או עברייני מין. בישיבה התנו את המשך לימודיו בטיפולים והוא בתחילה ניסה אותם. "אני יכול היום להזהיר את כל מי שמגיע לנקודת הזאת. אם יש לכם את השיקול או לעוף מהישיבה או לקחת את התרופה – אל תקחו אותה, כי במקרים כאלה אתם יכולים להיות באחוז שאף פעם לא תחזרו למצב תקין"

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

למרות הקנסות: לקבלנים משתלם להפקיר את בטיחות העובדים

תיק 4000: ג'יימס פאקר התעניין ברכישת אתר וואלה

עוברים על פרטים אחרונים: פילבר יחתום בקרוב על הסדר עד מדינה

.

בראיון ל"רפי רשף" אמר לנדוי כי הוא כועס על הפסיכיאטר כיוון שהוא מקיים את הטיפול הזה זמן רב: "הוא משתף עם זה פעולה הרבה זמן, הוא חרג מאתיקה רפואית. זה מוגזם, משהו לא הגיוני בעליל".

לנדוי סיפר בתכנית כי הוא יצא בשאלה יחד עם אמו, ומאז הקשר עם שאר בני המשפחה נותק. "היום הקשר במצב הכי גרוע שהיה אי פעם. אני מקווה שמתישהו זה ישתנה".

גם בתו של ח"כ מנחם מוזס, היידי מוזס, יוצאת למאבק נגד הפסיכיאטר שסירס את תלמיד הישיבה החרדי. "אנחנו רוצים שאותם ילדים וילדות יחיו חיים תקינים ובריאים. אף גבר לא היה רוצה שיקחו לו את הגבריות שלו", טענה.

מטעמו של ד"ר בונצל נמסר כי הוא רופא מקצועי ומוערך, מומחה לפסיכיאטריה, בין המומחים היחידים בתחומו בארץ. ד"ר בונצל אינו מעניק טיפול רפואי כזה או אחר בהתאם לפלג החרדי אליו הפציינט משתייך, אלא  אך ורק בהתאם למצבו הרפואי של הפציינט ומשיקולי טובתו.