אורי גלעדי, שהוריש את הבניין שבבעלותו לדיירות השוכרות, חדשות עשר

הבית ברחוב מיכ"ל: גלעדי היה צלול בהקלטה - תביעת המשפחה קורסת

מסמכים שהוגשו לביהמ"ש מראים כי האיש, שהוריש בצוואה מוקלטת שבע דירות בבניין בת"א לדיירותיו ולא למשפחתו, לא היה תחת השפעת תרופות. עו"ד המשפחה התפטר מתפקידו

תיק המשפחה קורס: אורי גלעדי, שהוריש שבע דירות בבניין שברחוב מיכ"ל בתל אביב לארבע דיירות בבניין ולא למשפחתו, היה צלול וחד בעת שמסר את צוואתו המוקלטת שבועות ספורים לפני מותו. כך עולה ממסמכים רפואיים שהוגשו לבית המשפט.

המסכים קובעים כי למרות שגלעדי היה מאושפז בהוספיס של בית החולים שיבא בתל השומר, הוא לא קיבל לבקשתו תרופות שהיו יכולות לטשטש או לערפל את הכרתו. מעדויות הצוות הרפואי עולה כי הוא תקשר עם סביבתו באופן רציף.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

תיעוד: המעקב שהוביל למעצרה של החשודה בפדופיליה באוסטרליה

הוקפאה פעילות ועדת הערר של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

ירי בבית ספר אמריקני בכל שבוע: כרוניקה של רצח ידוע מראש

 אורי גלעדי, שהוריש את הבניין שבבעלותו לדיירות השוכרות
 

אורי גלעדי, שהוריש את הבניין שבבעלותו לדיירות השוכרות ( חדשות עשר)

 

בעקבות חשיפת המסמכים התפטר עורך הדין שייצג את המשפחה והתיק ככל הנראה קורס. נוסף על כך, כמה מבני המשפחה הסירו את עצמם מהתביעה בתיק. כעת נותר לראות אם שאר בני המשפחה יימשכו אף הם את תביעתם מירושתו של גלעדי – שערכה מוערך ב-15 מיליון שקלים.

בתיעוד שהגיע לידי חדשות עשר בחודש שעבר נראה אורי גלעדי מקריא את צוואתו, שבה הוא מעביר את דירות הבניין שבבעלותו לדיירות המתגוררות בו בשכירות.

בקול ברור, כשהוא על ערש דווי, הקליט גלעדי את הצוואה ואמר כי הוא מורש אותה לדיירות הבניין ברחוב מיכ"ל 20: "אני אורי גלעדי, כותב צוואה זו מרצוני, ומחלק את רכושי כדלקמן". "את שתי הדירות ברחוב מיכ"ל 20 בקומה הראשונה, צד ימין וצד שמאל, אני מוריש לגברת ****", אמר, "בתנאי שתטפל בחתולים הנמצאים בדירות ותדאג באופן יומי לכל מחסורם".

בווידאו: תיעוד הקראת הצוואה של גלעדי

התיעוד של גלעדי הוגש שלושה שבועות לפני מותו לבית המשפט לענייני משפחה במסגרת המאבק בין דיירות הבניין ברחוב מיכ"ל 20 בת"א לבין בני משפחתו של גלעדי. בבעלותו היו שבע דירות בבניין שבמרכז העיר, אותן ביקש להוריש לארבע שוכרות, למרות שחלקן מתגוררות בהן רק כמה חודשים. הצוואה צולמה שבועיים טרם מועד פטירתו של גלעדי.