שילה סימן טוב, ללא קרדיט

מת מפצעיו חייל שנפצע בתאונה בכביש 6 בשבוע שעבר

סמל שילה סימן טוב הוא הקורבן השלישי בתאונת הדרכים הקטלנית שהתרחשה בשבוע שעבר צפונית למחלף ניצני עוז. "הוא בכלל לא היה אמור להיות שם"

הקטל בדרכים: סמל שילה סימן טוב, חייל בסיירת גולני, שנפצע קשה בתאונת הדרכים שהתרחשה ביום שלישי שעבר צפונית למחלף ניצני עוז, מת מפצעיו היום. בן טוב בן ה-23 הוא הקורבן השלישי בתאונה, אחרי סמ"ר בר יעקוביאן, בן 19 מנתיב השיירה וסמ"ר אשטו טספו בן 21 מפתח תקווה. שני האחרונים נהרגו במקום. כל ההרוגים הועלו בדרגה לאחר מותם. הלוויתו של סימן טוב תיערך מחר ב-14:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין סגולה.

יהודה ברכיה, חברו של סימן טוב לישוב צופים, ספד לו: "הוא היה חייכן, אוהב להתנדב. צדיק. כולם אהבו אותו והכירו אותו. הוא היה ספורטאי שיחק בליגות השומרון. זו אבדה קשה לישוב".  נריה אבודהרם, בן דודו של סימן טוב, מסר: "הייתה לו שמחת חיים. הוא אהב לעזור והתנדב המון. הוא בכלל לא היה אמור להיות שם. הוא קיבל שחרור הביתה אבל החליט לפרגן לחבר אחר".

תאונת הדרכים הקטלנית אירעה צפונית למחלף ניצני עוז בנתיב לכיוון דרום, והיו מעורבים בה משאית ושלושה כלי רכב נוספים. שני חיילים מתו ועשרה חיילים נוספים נפצעו בתאונה, אחד מהם, סימן טוב במצב קשה, אחד במצב בינוני ו-8 במצב קל.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

דיווח בסוריה: צבא אסד טבח ב-71 בני אדם סמוך לדמשק

צפו בתיעוד הניסוי המוצלח בחץ 3: הטיל משוגר - וממריא למטרה

במבצע של המשטרה והאינטרפול: חשוד ברצח בגרמניה נעצר באשקלון

סמל-ראשון אשטו טספו וסמל-ראשון בר יעקוביאן שנהרגו בתאונת דרכים
 

סמל-ראשון אשטו טספו וסמל-ראשון בר יעקוביאן שנהרגו בתאונת דרכים( דובר צה"ל)

 

בדיון הארכת המעצר התברר כי לנהג 115 הרשעות מעבירות תנועה. לדברי המשטרה, הוא נסע במהירות של 90 קמ"ש, וטען כי לא ראה את החיילים. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה כי הג'יפים הצבאיים נסעו לאט ונפגעו.

פרמדיק מד"א, ברק חברוני, שטיפל בפצועים, סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו בתאונה קשה מאוד. ראינו משאית ו-3 כלי רכב. באחד מהרכבים נלכד צעיר כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית, ובסמוך לרכב שכב צעיר נוסף מחוסר הכרה. ברכב נוסף נלכד אחד הנוסעים כשהוא בהכרה מלאה וסובל מפגיעות בראש ובגפיים. בשטח התהלכו מספר פצועים נוספים שסבלו מחבלות ופציעות קלות. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים והתחלנו בפינוי נפגעים לבתי החולים".