נהג האוטובוס, סלאח אבו ג'מל, שהותקף ע"י נוסע, ללא קרדיט

נהג אוטובוס טוען: "נוסע תקף אותי בקו לקריית ארבע"

המשטרה עצרה חשוד בתקיפה שהועבר לחקירה. הנהג, סלאח אבו ג'מל משכונת ג'בל מוכאבר שבמזרח ירושלים - שנפצע בפניו ופונה לבי"ח - סיפר: "הוא נתן לי אגרוף עם כלי חד בראש"

אלימות בתחבורה הציבורית: נהג אוטובוס אגד, בקו שנסע לכיוון קרית ארבע, הותקף לפנות בוקר (ראשון) על ידי אחד מנוסעיו, כך על פי החשד. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו חשוד בתקיפה והעבירו אותו לחקירה.

נהג האוטובוס, סלאח אבו ג'מל משכונת ג'בל מוכאבר במזרח ירושלים, נחבל בפניו במהלך האירוע. הוא הועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק שבבירה. אבו ג'מל סיפר לחדשות עשר כי במהלך הנסיעה כמה נוסעים התחילו לעשות פרופוקציות. אחד מהם, לדבריו, "החזיק בפנס וכיוון אותו לעבר המראה בכדי לסנסוור אותי. ביקשתי ממנו לחדול מכך והוא התחיל לקלל ולגדף אותי במילים גסות".

"הם עברו והתיישבו מאחורי כסא הנהג והתחילו לשיר ולצעוק" המשיך הנהג לתאר את שאירע, "התקשרתי לממונה עליי והודעתי שיש אנשים מפריעים בנסיעה ולכן אני לא ממשיך והולך לחניון של האוטובוסים בכניסה לקרית ארבע כדי לחנות שם. כשהגעתי לחניון אחד הנוסעים חסם אותי בגופו ואמר 'אתה לא יוצא מהאוטובוס'. ביקשתי ממנו שיזוז - והוא נתן לי אגרוף עם כלי חד בראש".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

תיעוד: המעקב שהוביל למעצרה של החשודה בפדופיליה באוסטרליה

מחדל ה-FBI: התקבל מידע שהרוצח מפלורידה יפעל - אך לא נעשה דבר

משרד התרבות: אביב גפן לא יופיע בטקס המשואות

 אחד המושבים באוטובוס בו הותקף נהג אגד
 

אחד המושבים באוטובוס בו הותקף נהג אגד( ללא קרדיט)

 

בחודש שעבר ביקשה ההסתדרות להשבית את כל קווי חברת האוטובוסים אגד למשך שעתיים "במחאה על מקרי האלימות כלפי נהגים ונגד אזלת היד של הרשויות בטיפול בנושא"

יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, סיפר אז: "החלטנו לאותת לכל מי שמבקש לפגוע בנהגים שלא ניתן לאלימות להרים ראש. נהגי התחבורה הציבורית משרתים את כלל הציבור בנאמנות ובחריצות ולא יעלה על הדעת שהם יהפכו לשק חבטות של נוסעים אלימים. ככל שתופעת האלימות תגבר, המחאה שלנו תורחב".

לאחר עתירה של הנהלת אגד נגד השביתה, בית הדין לעבודה אפשר להסתדרות ולוועד העובדים להשבית בין השעות 11-10 רק את קו 59 בירושלים, בו אירעה תקיפה של נהג, ימים ספורים קודם לכן.