בנט: "במקום לטפל בחיזבאללה יש לטפל בראש הנחש - איראן"

חבר הקבינט אמר בכנס ירושלים כי "לא יעלה על הדעת שחיילינו נופלים במלחמה מול הגרורות של איראן והם יישבו להם בנחת בטהראן" • ריבלין בכנס: "כנראה שנתניהו לא חבר שלי"

שר החינוך וחבר הקבינט המדיני ביטחוני נפתלי בנט אמר היום (שני) בכנס ירושלים כי "במקום לטפל בחיזבאללה ובשאר אירגוני הטרור, יש לטפל בראש הנחש – באיראן".

"לא יעלה על הדעת שחיילים שלנו נופלים בסג'עייה במלחמה מול הגרורות של איראן והם יישבו להם בנחת בטהראן", פירט בנט, "זו עדיין לא התפיסה הרשמית של הקבינט, אבל אני מניח שבעוד כמה חודשים כולם יחשבו כמוני. אני לא יכול לפרט במה מדובר אבל לא יעלה על הדעת שנמשיך להתעסק עם הגרורות".

כתבות נוספות בחדשות עשר >>

דוד גרוסמן זכה בפרס ישראל בתחום ספרות ושירה עברית

רוצח הוריו דניאל מעוז הורשע שבדה ראיות: ניסה להפליל את אחיו

ארבע תקריות אנטישמיות ביום: עלייה בשנאת היהודים בגרמניה

יו''ר מפלגת הבית היהודי גיבה במהלך דבריו בכנס את ראש הממשלה על רקע חקירות המשטרה: "אני מקווה שהממשלה לא תיפול ואני מאחל מעומק ליבי שראש הממשלה ייצא נקי וימשיך להנהיג את מדינת ישראל. כתב אישום נראה רחוק מאוד ובוודאי שעל המלצות לא הולכים לבחירות''.

עוד במהלך הכנס התייחס נשיא המדינה ראובן ריבלין למתיחות בינו ובין ראש הממשלה נתניהו. "הוא ממלא את תפקידו ואני את תפקידי. כנראה שהוא לא חבר שלי. לפני שאסע לאיזה שהוא מקום בעולם, לרוסיה או לכל מדינה אחרת, תמיד אתייעץ עמו", אמר.

 הנשיא, ראובן ריבלין בכנס ירושלים ה-15
 

הנשיא בכנס ירושלים (מארק ניימן לע"מ)

 

עוד אמר הנשיא כי הוא תומך בסיפוח שטחי יהודה ושומרון לישראל עם מתן אזרחות מלאה לתושבים הפלסטינים. "כל חיי האמנתי שארץ ישראל היא כולה שלנו. לדעתי הפיתרון היחידי הוא קיר הברזל ואני מאמין באמונה שלימה שימין זו דמוקרטיה יותר מכל דבר אחר", פירט ריבלין, ''יידע כל אדם שאם מחילים את הריבונות על כל הארץ, כל הערבים שגרים באותם שטחים חייבים לקבל את זכויות האזרח של אזרחי ישראל".