תיעוד: נהג אוטובוס סוטר לגבר אחר לאחר תאונה בין רכביהם בב"ש

בסרטון נראים נהג רכב פרטי ונהג אוטובוס מתעמתים, לאחר שככל הנראה רכביהם התנגשו. הראשון אומר לו "פגעת וברחת, זה כנראה אופייני לך", ובתגובה השני סוטר לו בפניו

אירוע אלים תועד ביום חמישי האחרון בכביש חצרים שבבאר שבע, כשנהג אוטובוס סטר לנהג רכב פרטי בפניו, לאחר תאונת דרכים בין רכביהם של השניים. בסרטון נראה נהג הרכב הפרטי מחוץ לרכבו, לצד אזרחים נוספים, טוען כי נהג האוטובוס, גבר בן 30, התנגש בו.

לאחר שנהג האוטובוס נראה בסרטון יורד מהרכב, קורא לעברו נהג הרכב הפרטי: "פגעת וברחת, יש פה עדים לכך, זה כנראה אופייני לך". בתגובה, עונה לו נהג האוטובוס: "עוף מפה". נהג הרכב הפרטי עונה לו: "אל תגיד לי עוף, אני לא חבר שלך", ובתגובה, נהג האוטובוס סוטר לו בפניו. נהג הרכב הפרטי נשכב על הרצפה בעקבות התקיפה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר:

תיעוד הפיגוע באריאל: המחבל יורד ממונית, דוקר את איתמר ונמלט

קצין בכיר בחיל הים: הייתי שמח אם לא היו נמכרות צוללות למצרים

שבעה נעצרו בחשד לניהול רשת זנות שהביאה נשים ממזרח אירופה

 נהג אוטובוס סוטר לנהג רכב פרטי בבאר שבע
 

נהג אוטובוס סוטר לנהג רכב פרטי בבאר שבע(ללא קרדיט )

 


מהמשטרה נמסר, כי התקבל דיווח אודות התאונה, שגרמה נזק לרכבים, ולאחר מכן התקבל דיווח נוסף על

התקיפה. שוטרים שהגיעו למקום, עיכבו את נהג האוטובוס לחקירה, בה הודה במיוחס לו. הוא נעצר ושוחרר כעבור 24 שעות בתנאים מגבילים. מהמשטרה נמסר כי בהמשך יוגש נגדו כתב אישום. נהג הרכב הפרטי פונה לבית חולים.

בנובמבר האחרון, סאלח אזבארגה, נהג אוטובוס של חברת מטרופולין, אושפז בבית החולים סורוקה לאחר שלטענתו הותקף קשות ע"י מאבטחים של התחנה המרכזית בבאר שבע. לדבריו, הוכה לאחר שנכנס לתחנה מהשער הלא נכון.