משרד ראש הממשלה בירושלים, חדשות עשר

עובד משרד רה"מ שפוטר טוען: "סירבתי לבצע עבירות טוהר מידות"

פרסום ראשון: לאחר שנחשפו פרטי בדיקת המשטרה בעניין התנהלות לא תקינה לכאורה והטיית מכרזים, עובד ביטחון בכיר לשעבר במשרד מספר כי פוטר מאחר שסירב לבצע עבירות חמורות

פרסום ראשון: לאחר שנחשפו בחדשות עשר פרטי בדיקת המשטרה בנוגע להתנהלות בלתי תקינה, לכאורה, והטיית מכרזים במשרד ראש הממשלה, עובד בכיר באגף הביטחון במשרד, שפוטר לאחרונה, טוען כי פוטר מאחר וסרב לבצע עבירות חמורות בתחום טוהר המידות". 

מדובר בעובד שמוכר היטב לבני משפחת נתניהו. גורמים במשרד אומרים שאותו בכיר לשעבר שלח מכתב בעניין הזה לנציבות שירות המדינה. חלק מהטענות של אותו עובד עומדות במוקד אותה בדיקה שנחשפה, וייתכן והוא יוזמן לעדות בהמשך. 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

סורוס: נתניהו משקר - אינני מממן מחאת גירוש הפליטים

הפתעה בעיראק: דב נמלט מגן החיות והסתובב במשך שעות חופשי בעיר

איזנקוט: המשבר בעזה מחריף, הסבירות ללחימה בשנה הקרובה עולה

 משרד ראש הממשלה בירושלים
 

משרד ראש הממשלה בירושלים( חדשות עשר)

 

ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה: "העובד סיים את העסקתו במשרד רה"מ כדין ולאחר שנערך לו שימוע. במהלך השימוע הוא לא הצביע על שום פעולות שנעשו באופן החורג מהנהלים או מכללי מנהל תקין, גם לאחר שהתבקש לפרט אם היו כאלה".

כאמור, במשטרה מנהלים בשבועות האחרונים בדיקה בנוגע לשחיתות לכאורה שבוצעה במשרד ראש הממשלה. למשטרה הגיע מידע כי נעשה שימוש מכוון במכרזים פיקטיביים אשר מטרתם הייתה להעניק לספק הרצוי את האפשרות לספק את השירות המבוקש.  עוד נבדק האם בני הזוג נתניהו מעורבים באחד המקרים המדוברים. נוסף על כך נודע שגורמים מהמשרד כבר העידו במשטרה.