אישום: חגג לחברו יום הולדת, רצח אותו וזרק את הגופה לפח

כתב אישום הוגש נגד רון נחום בגין רצח ארטיום ווליוב, שגופתו נמצאה בחירייה. ע"פ האישום, נחום רצח את חברו לאחר שהשתכרו ביחד בדירתו וללא התגרות מצידו של ווליוב

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (שישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רון נחום, בן 53 מרמת גן, בגין רצח ארטיום ווילוב, לאחר שחגגו ביחד את יום הולדתו של השני. גופתו של ווילוב נמצאה באתר הפסולת חירייה בסוף דצמבר.

על פי כתב האישום, חגג ווילוב את יום הולדתו בדירתו של נחום, לארח שהשניים רכשו שני בקבוקי אלכוהול. במהלך השהות בדירה, "גמלה בלבו של נחום החלטה לגרום למותו של ווילוב". בכתב האישום נכתב כי לא ידוע עדיין כיצד תקף נחום את חברו, אך צוין כי לא קדמה לתקיפה התגרות מצידו של ווליוב.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

תיעוד: צעיר מתפרע בבית חולים העמק - המאבטחים משתלטים עליו

אפקט טראמפ: אבו מאזן ינאם בפני מועצת הביטחון בעוד כשבועיים

התחזית: סוף שבוע חם מהרגיל ומתאים לטיולים ברחבי הארץ

 ארטיום ווילוב הנרצח בחירייה
 

ארטיום ווילוב הנרצח בחירייה (באדיבות המשפחה)

 

בשעות הלילה, על פי כתב האישום, גרר נחום את גופתו של ווליוב, כשהוא עירום בפלג גופו העליון ומכנסיו ותחתוניו מופשלים, מדירתו דרך חדר המדרגות עד ליציאה מהבניין. בהמשך, גרר אותו על שביל הגישה של הבית, לעבר חדר אשפה הנמצא בבניין סמוך. גופתו של ווליוב נמצאה כאמור באתר הפסולת חירייה, כשבועיים לאחר הרצח, כשהיא עירומה, נעולה בנעליים ועם מכנסיים ותחתונים מופשלים.

בנוסף לאשמת הרצח, מואשם נחום גם בשיבוש הליכי משפט. על פי כתב האישום, לאחר הרצח ניקה נחום את חדר המדרגות ואת המעקה שבחדר על מנת להעלים ראיות.

הפרקליטות ביקשה לעצור את נחום עד תום ההליכים נגדו.

זירת איתור הגופה בפארק חירייה
 

זירת איתור הגופה בפארק חירייה (מד"א)