חשד לרצח בקריית עקרון: אישה נדקרה למוות, בנה נתפס לאחר מצוד

בת 48 נמצאה מחוסרת הכרה בדירתה, כשגרונה משוסף. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה קבעו את מותה במקום. בנה בן ה-23 נעצר ליד אשדוד בתום מצוד, המשטרה פתחה בחקירה

חשד לרצח: אישה בת 48 נדקרה היום (חמישי) למוות בדירה ברחוב האלון שבקריית עקרון. בנה בן ה-23 נתפס ליד אשדוד בתום מצוד. מהמשטרה נמסר כי "נבדקת מידת מעורבותו באירוע".

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה מצאו אותה כשהיא מחוסרת הכרה וגרונה משוסף, עם סימני אלימות על פלג גופה העליון. בתוך זמן קצר הם נאלצו לקבוע את מותה. כוח משטרה נמצא במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

מניע גזעני: תושב ביתר עילית מואשם שניסה לדרוס פועל ערבי

חברו המובטל של האדם: כלב קיבל מכתב לפיו הוא זכאי לדמי אבטלה

אימה בגבהים: נוסעי רכבת הרים היו תלויים הפוכים במשך 3 דקות

פרמדיק מד"א, אופיר שיש, סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה. בתוך הדירה ראינו אישה כבת 48 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה."

הזירה בקריית עקרון שבה נמצאה גופת אישה כבת 70
 

הזירה שבה נמצאה גופת האישה( תיעוד מבצעי מד"א)

 

ביום שלישי נמצאה גופת אישה בת 70 בנתניה והמשטרה הודיעה כי מדובר בחשד לרצח. לפי החשדות, הרקע לאירוע הוא סכסוך משפחתי. יתר הפרטים נמצאים תחת צו איסור פרסום. גורם אכיפה טען כי "יש כאן משהו שהמשטרה מסתירה מעיני הציבור. משהו שקשור לתפקודה בחקירת הרצח". עוד הוסיף הגורם ואמר לחדשות עשר כי "התפקוד הבעייתי הזה מתרחש בתקופה בה נכנס מפקד מחוז חדש, ניצב עמי אשד, שככל הנראה הורה בעצמו על צו איסור הפרסום".

מאוחר יותר גורם בכיר במשטרה אמר לחדשות עשר כי בארגון חששו שהציבור יקשור בין האירוע הנוכחי למקרה שבו נרצח ביום שבת האחרון אלן קיי בביתו בעיר. המשטרה חששה מכך שתעלה הסברה שמדובר בתופעה וכי הציבור יילחץ, ולכן רק במהלך הצהריים הודיעה המשטרה כי אכן מדובר בחשד לרצח."לא רצו ליצור פניקה כאילו יש רוצח קשישים סדרתי בנתניה בגלל הרצח של בן ה-70 בנתניה ביום שבת האחרון", כך אמר הגורם הבכיר.

ממשטרת ישראל נמסר כי החשוד ברצח אלן קאי, שהתרחש במוצאי שבת, נעצר שלושה ימים לפני האירוע הנוסף והוא עדיין נתון במעצר. "לפיכך לא ברורה הטענה האווילית לקשר כלשהו בין שני האירועים", נמסר, "טוב היה אם הדברים היו נבדקים לפני כתיבתם".