ראש הממשלה בנימין נתניהו בעצרת תמיכה בגני התערוכה, רויטרס

פרשת הצוללות: המשטרה תתאם בקרוב מועד לגביית עדות מרה"מ

מועד עדותו של נתניהו בפרשה צפוי להיקבע בימים הקרובים. החוקרים יוכלו לעבור במהלך העדות לחקירה באזהרה, אם העניין יידרש

פרשת הצוללות: המשטרה תתאם ככל הנראה כבר בימים הקרובים מועד לגביית עדותו של ראש הממשלה נתניהו בפרשה. הוא אינו צפוי להיחקר באזהרה. עם זאת, ייתכן שעקרונית יוכלו החוקרים תוך כדי מתן העדות הפתוחה לעבור לחקירה באזהרה.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

בועת הכסף: המטבעות הדיגיטליים כובשים את שוק ההון
הקרב על השבת באשדוד: כ-1,000 מפגינים נגד סגירת עסקים

המאבק נגד הגירוש עולה מדרגה: ראשי בובות כרותים ברשות ההגירה

בשבוע שעבר פורסם כי מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב מרדכי, העיד לאחרונה בפרשת הצוללות. זאת לאחר החשיפה לפיה עו"ד יצחק מולכו עירב את המתפ"ש הקודם, אלוף במיל' איתן דנגוט, בפרשת הצוללות.

 בנימין נתניהו בישיבת ממשלה
 

המשטרה תתאם מועד למתן עדותו בקרוב. נתניהו ( רויטרס)

 

מתאם פעולות הממשלה הנוכחי, אלוף מרדכי, מסר בעדותו כי לא נעשתה פנייה אליו בנושא מיזם טיהור השפכים בעזה, שעל פי החשד קודם על ידי מולכו כחלק מהתנאי הגרמני להתקדמות בעסקה. יש לציין כי הן אלוף מרדכי והן אלוף במיל' דנגוט אינם חשודים בפרשת הצוללות.

לפי החשד שנחשף בחדשות עשר, עו"ד מולכו פנה לדנגוט וביקש ממנו לקדם את המיזם. דנגוט העיד במשטרה, לא הכחיש את פנייתו של מולכו ואמר כי שוחחו על נושאים רבים. בד בבד, מולכו נחקר בנושא זה והעיד שבין היתר, עסק במיזם טיהור מי השפכים בעזה, אך ללא קשר לעסקת הצוללות.

כזכור, בחודש נובמבר האחרון פורסם בחדשות עשר כי במשטרה בודקים חשד לפיו עורך הדין יצחק מולכו היה זה שתיווך בין הגרמנים שדרשו הקמת מתקן לטיהור שפכים בעזה כתנאי להתקדמות בעסקה, לבין ישראל שהביעה התנגדות לנושא.