תיעוד: אמא לתלמיד סוטרת למורה – במסדרון בית הספר

המשטרה פתחה בחקירת התקיפה בביה"ס תל"י גילה שבירושלים. בסרטון ממצלמות האבטחה נראית האם מתווכחת עם המורה – ואז תוקפת. ביה"ס יושבת לשעתיים ביום ראשון

האלימות בבתי הספר: בתיעוד שהגיע היום (שישי) לידי חדשות עשר נראית אמו של תלמיד בבית ספר תל"י שבשכונת גילה בירושלים כשהיא סוטרת למורה.

בסרטון ממצלמות האבטחה של ביה"ס נראית האם, שהייתה בסכסוך עם המורה, מתווכחת איתה מחוץ לכיתה ואז תוקפת. המורה מנסה להתרחק אך האם ממשיכה אחריה, אישה נוספת מנסה לעצור את התוקפת. "אמא של תלמיד כיתה ו' הגיעה לבי"ס, פרצה לכיתה סטרה למורה לעיני כל התלמידים, בעטה בה ומשכה לה את הפאה מהראש", סיפרה מנהלת המוסד.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

תיעוד - מנזקי הסערה: חולץ רכב ששקע בנחל הירקון

ארדואן מאיים על הכורדים בסוריה: אם צריך נתקדם עד עיראק

ביצה עם הפתעה: השוטרים מצאו סם מסוכן בתוך הצעצוע המוכר

 אמא לתלמיד סטרה למורה בבית ספר בגילה
 

אמא לתלמיד סטרה למורה בבית ספר בגילה (ללא קרדיט)

 

בעקבות תלונה שהוגשה עיכבה המשטרה את החשודה לחקירה. הסתדרות המורים הודיעה כי בית הספר שבו התרחש האירוע יושבת למשך שעתיים ביום ראשון בתגובה. הלימודים במוסד יחלו בשעה 10:00."אנחנו מרגישים כמו במלחמה, כל יום מקבלים דיווח על אלימות, לפעמים שלושה מקרים ביום", אמרה  מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, " זה בלתי נסבל, לא יתכן שמורים בישראל יפעלו בסביבת עבודה מאיימת, כשהם בודדים ומופקרים לגורלם".

בהסתדרות הוסיפו דרישה מהממשלה להתעשת ולפעול נגד תופעת האלימות בבתי הספר, לפי התוכנית שהוכנה. בן דויד הבהירה כי "ככל שהנושא ימשיך להיות מופקר על ידי המדינה פעולות המחאה ילכו ויחריפו". מנהלת בית הספר שבו התרחש המקרה הוסיפה על השביתה: "צעד זה נועד ללמד את ההורים שלא חוצים גבולות גם אם מורה אמרה לילד שלהם משהו שלא נראה להם. אין שום סיבה להשתמש בשום סוג של אלימות כלפי מורים".