גידי גוב, רפי דלויה

גידי גוב בעמוד הפייסבוק של צעירי "ישראל ביתנו": "פאשיסטים"

הזמר המוכר תקף את המפלגה ברשת החברתית וכינה את תומכיה הצעירים "אבודים" ו"שטופי מוח". כל זאת על רקע דרישת שר הביטחון לאסור השמעת שיריו של יהונתן גפן בגלגל"צ

הזמר גידי גוב פרסם אמש (רביעי) בעמוד הפייסבוק של "צעירי ישראל ביתנו" אמירות בוטות נגד חברי ותומכי המפלגה.

גוב תקף את הצעירים ברשת החברתית וכתב עליהם כי הם ״מפלגה של פאסישטים". עוד הוסיף הזמר ואמר "אתם הצעירים פשוט אבודים, רחמנות עליכם, כמה שטיפת מוח עברתם בילדותכם״.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

פרשת רופא הנבחרת: נאסר ירצה עונש של עד 175 שנות מאסר

מכללת הגליל המערבי ביטלה אירוע הזדהות עם מבקשי המקלט

פרסום ראשון: מורה מהשרון נעצרה בחשד שביצעה עבירות מין בתלמיד

ח״כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) אמרה בתגובה כי ״גזענותו של גידי גוב מקוממת. הוא לא הספיק להתנצל ושוב העליב וירק בפניהם של למעלה ממיליון וחצי עולים מברית המועצות. ישראל היא קיבוץ גלויות של עולים חדשים וכל עלייה תרמה ותתרום לפיתוח הארץ. להתנשאות של גוב אין מקום בישראל 2018".

ח״כ עודד פורר (ישראל ביתנו) הוסיף כי "כבר אי אפשר לעמוד בקצב השטויות שהאיש פולט. מסתבר שכשהגזענות יוצאת מהארון קשה להחזיר אותה. רחמנות עליך, כמה שנאה יש בך לאנשים שהמבטא שלהם שונה משלך עד שהדעת שלך משתבשת ונשלפים מהבוידם עוד הגיגים בניסיון לייצר 'כאילו' עליונות למחשבות שלך, אך בפועל מייצגים טפשות ושפל חסר תקדים". יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח״כ רוברט אילטוב, הוסיף כי ״חבל שגידי גוב מבייש את עברו המפואר ומקעקע את עצמו כאדם חשוך וגזען״.

גידי גוב

גידי גוב( פייסבוק)

 

כזכור, גוב תקף השבוע את שר הביטחון ליברמן על רקע דרישתו לאסור על השמעת שיריו של יונתן גפן בגלגל"צ וגלי צה"ל. בתוכניתו ברדיו ת"א לעג גוב למבטא הרוסי של ליברמן וכינה אותו "עולה חדש". 

לאחר התקרית השבוע דרשה ח"כ מלינובסקי לחקור את גוב על הסתה לגזענות ולהשעותו מהרדיו. יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב שיגר מכתב למנכ"ל רדיו תל-אביב. למרות זאת גוב המשיך בתגובותיו, הפעם בעמוד צעירי המפלגה.

חברי הכנסת הגיבו לתגובתו הנוספת של גוב על גבי עמוד הפייסבוק וטענו כי "גזענותו מקוממת". ח"כ מלינובסקי אמרה כי "הוא לא הספיק להתנצל ושוב העליב וירק בפניהם של למעלה ממיליון וחצי עולים מברית המועצות. ישראל היא קיבוץ גלויות של עולים חדשים וכל עלייה תרמה ותתרום לפיתוח הארץ. להתנשאות של גוב אין מקום בישראל 2018״.

ח״כ עודד פורר כתבה בתגובה כי ״כבר אי אפשר לעמוד בקצב השטויות שהאיש פולט. מסתבר שכשהגזענות יוצאת מהארון קשה להחזיר אותה. רחמנות עליך, כמה שנאה יש בך לאנשים שהמבטא שלהם שונה".

יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח״כ רוברט אילטוב: ״אתמול ניהלתי שיחה ממושכת עם מנכ״ל תחנת הרדיו 102FM. מנכ״ל התחנה התנצל בפני גם בשמו של גידי גוב וגם בשם התחנה על אמירותיו הגזעניות של השדר. מכיוון שחשתי שההתנצלות הינה כנה ומכובדת, סוכם בינינו שסיעת ישראל ביתנו תשים את הפרשה מאחוריה. לצערי עקב התבטאותו האחרונה של גידי גוב לפיה ישראל ביתנו היא מפלגה של פאשיסטים, אני נוכח לגלות שכל ההתנצלויות וניסיונות הפיוס היו ריקים לחלוטין מתוכן. חבל שגידי גוב מבייש את עברו המפואר ומקעקע את עצמו כאדם חשוך וגזען״.