דיווחים בתאילנד: דולב זוארץ הודה ושחזר את רצח מאור מלול

בסרטון שמפרסמים גופי תקשורת במדינה הדרום-אסיאתית נמסר כי זוארץ הוא שדקר למוות את העבריין הישראלי וכי בוקל נהג ברכב שפגע באופנועו של מלול ורעייתו • צפו בשחזור

רצח העבריין מאור מלול: רשתות התקשורת בתאילנד מדווחות כי דולב זוארץ הודה היום (רביעי) ברצח של מאור מלול, לפני כמה ימים באי קוסומוי, ואף שחזר את הרצח. כן נמסר, כי על פי ההודאה, איל בוקל היה זה שנהג ברכב שפגע במלול וברעייתו שהיו רכובים על אופנוע.

לפי הדיווחים, לבית המשפט באי הוגש היום כתב אישום בגין רצח נגד שני העבריינים, זוארץ ובוקל. עובדות כתב האישום מציגות את הרצח בלב רחוב באי של המדינה הדרום-אסיאתית. התביעה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרם של השניים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

 בווידאו: תיעוד הדריסה של הישראלי בתאילנד
 

הישראלים החשודים ברצח העבריין מלול (ללא קרדיט )

 

מחר בבוקר, יעידו בבית המשפט רעייתו של מלול, שנפצעה קל באירוע, וחבריו ששהו עימו בחופשה. על פי החוק בתאילנד, העונש שהתביעה תבקש בגין הרצח של מלול יהיה גזר דין מוות באמצעות רעל שיוזרק לשניים, אם יימצאו אשמים על ידי בית המשפט באי.

בתוך כך, המשטרה חוקרת האם ירי שהתבצע הערב בנתניה, באזור רחוב זלמן שז"ר, היה מכוון ליעד המקורב למשפחת זוארץ שגרה בעיר. על פי החשד, הירי התבצע מרכב חולף אך לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

הבוקר פורסם כי שני תאילנדים, אישה בת 23 וגבר בן 25, חשודים שסייעו לרוצחים להימלט מהמקום לאחר שחיסלו אותו, כך על פי החשדות המיוחסים להם. ככל הנראה שני המקומיים סיפרו בחקירתם כיצד עזרו לחשודים להימלט מהזירה ברכב, להחליף בגדים ולעלות על סירת מירוץ כדי להימלט מהאי.

  אחד העבריינים שנעצרו בחשד לרצח מאור מלול בתאילנד
 

דולב זוארץ, אחד העבריינים שנעצרו בחשד לרצח מאור מלול בתאילנד (צילום מסך)

 

 בתיעוד שפורסם השבוע בתקשורת התאילנדית, נראים רגעיו האחרונים של מאור מלול, עבריין מכפר יונה שנסע עם אשתו על אופנוע. בשלב מסוים ג'יפ, שעל פי החשד נוהגים בו זוארץ ובוקל, התנגש בעוצמה באופנוע. מלול קם על רגליו וניסה לסייע לאשתו, השניים נמלטו למדרכה.

 אז חזר הג'יפ בנסיעה לאחור, ואחד החשודים ירד ממנו, שלף סכין, והחל במרדף אחרי מלול. מלול ניסה להימלט בריצה העל הכביש, כשהמחסל רודף אחריו ובמקביל מנסה נהג הג'יפ לדרוס אותו. בהמשך תפס אחד החשודים את מלול ודקר אותו עשרות פעמים - עד שמת

 גורם בעולם הפשע סיפר לחדשות עשר כי מלול ומחסליו נלחמו על "שטחי מחיה", בייחוד עם משפחתו של בוקל מנתניה. "מאור מלול היה משוגע, חיפש אש כל הזמן", טען הגורם. עוד הוסיף כי שני החשודים נסעו לתאילנד במטרה לרצוח את מלול. "זה רצח חובבני. הם ידעו שיהיה להם קל לרצוח אותו כי בארץ הוא מסתובב עם שבעה שומרי ראש", אמר.