,

הנדל"ן מתחיל בילדים: מתחמי מגורים חדשים כוללים גם משחקיות ומועדונים

קבלנים ויזמים הבינו שכדי למכור דירות בתקופה שכזו הם צריכים לפנות לנקודה רגישה אצל ההורים. פרוייקטים רבים מציעים לזוגות הצעירים דירה בבניין הכולל מתחם מיוחד לילדים. "אנחנו שנינו עובדים וזה נותן לנו פתרון טוב לתעסוקת הילדים", מספרת אמא מרחובות

(2:40 דקות)

הנדל"ן מתחיל בילדים: מספר פרוייקטי נדל"ן ברחבי הארץ מתכננים להקים בתוך בנייני הדירות אותם הם בונים מתחם מיוחד למשחקיות ומעודוניות שיפתור להורים ולזוגות צעירים את כאב הראש התמידי - מה לעשות עם הילדים? 

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

הירשמו לקבלת מבזקי חדשות ישירות לטלפון שלכם: סמסו "חדשות" ל-1397 »

 

יזמים וקבלנים רבים הבינו כי על מנת למכור דירות דווקא בתקופה כלכלית לא פשוטה שכזו עליהם לפנות לנקודה הרגישה של כל הורה - שעות הפנאי ואופציות הבילוי עבור ילדיהם. בפרוייקט IQ שמוקם ברחובות למשל, מתוכנן מתחם בן שלוש קומות של חדרי משחקים ומחשבים עבור ילדי הדיירים.

 

"מחיר הקמת המתחם הזה נלקח בחשבון שאנחנו אומרים את המושג מחיר עממי", מסביר נסים בובליל יזם מרחובות. לסידור החדש שמנסים אנשי הנדל"ן לשווק יתרונות רבים. לא צריך לדאוג לתעסוקה עבור הילדים, לא צריך לשלם לצהרונים. כמו כן במתחם המשחקים מותקנות מצלמות המשדרות להורים את מעללי ילדיהם. "שנינו אנשים עובדים וזה פתרון טוב עבורנו", אומרת אפרת קשרס, אמא לילד מרחובות.