בווידאו: תיעוד הדריסה של הישראלי בתאילנד, חדשות עשר

החיסול בתאילנד: שני מקומיים חשודים שסייעו לרוצחים להימלט

בדיון הארכת מעצרם של שני החשודים בחיסול, אייל בוקל ודולב זוארץ, הקריא התובע הודאה של שני המקומיים. ככל הנראה השניים עזרו לחשודים להימלט מקוסמוי בסירת מירוץ

שני תאילנדים, בת 23 ובן 25, חשודים שסייעו לרוצחי מאור מלול להימלט לאחר שחיסלו אותו, על פי החשד, בקוסמוי.

החשודים ברצח, אייל בוקל ודולב זוארץ, הובאו היום לדיון בהארכת מעצרם, שבו השמיע התובע את החשדות נגד הסייענים. ככל הנראה שני המקומיים סיפרו בחקירתם כיצד עזרו לחשודים להימלט מהזירה ברכב, להחליף בגדים ולעלות על סירת מירוץ כדי להימלט מהאי.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

נפצעה קשה בעיראק ותהפוך לסנאטורית הראשונה שתלד במהלך כהונתה

גירוש מבקשי המקלט: נתניהו ייפגש עם נשיא רואנדה בדאבוס

הרכב השני איבד שליטה: אורי בת ה-12 ואחיה רואי בן ה-8 נהרגו

אלמנתו של מלול, שנפצעה קל במהלך חיסולו, העידה במשטרה המקומית, יחד עם ישראלים נוספים שהיו עדי ראייה, בהם חבריו של מלול. העל כך פורסם לראשונה בחדשות עשר. הרקע לרצח הוא סכסוך בין ארגוני פשיעה בנתניה. העונש על רצח בתאילנד עלול להגיע גם גזר דין מוות.

אייל בוקל ודולב זוארץ - שני העצורים בחשד לחיסול בתאילנד
 

אייל בוקל ודולב זוארץ - שני העצורים בחשד לחיסול בתאילנד (ללא קרדיט)

 

בתיעוד שפורסם השבוע בתקשורת התאילנדית, נראים רגעיו האחרונים של מאור מלול, עבריין מכפר יונה שנסע עם אשתו על אופנוע. בשלב מסוים ג'יפ, שעל פי החשד נוהגים בו זוארץ ובוקל, התנגש בעוצמה באופנוע. מלול קם על רגליו וניסה לסייע לאשתו, השניים נמלטו למדרכה.

אז חזר הג'יפ בנסיעה לאחור, ואחד החשודים ירד ממנו, שלף סכין, והחל במרדף אחרי מלול. מלול ניסה להימלט בריצה העל הכביש, כשהמחסל רודף אחריו ובמקביל מנסה נהג הג'יפ לדרוס אותו. בהמשך תפס אחד החשודים את מלול ודקר אותו עשרות פעמים - עד שמת. 

גורם בעולם הפשע סיפר לחדשות עשר כי מלול ומחסליו נלחמו על "שטחי מחיה", בייחוד עם משפחתו של בוקל מנתניה. "מאור מלול היה משוגע, חיפש אש כל הזמן", טען הגורם. עוד הוסיף כי שני החשודים נסעו לתאילנד במטרה לרצוח את מלול. "זה רצח חובבני. הם ידעו שיהיה להם קל לרצוח אותו כי בארץ הוא מסתובב עם שבעה שומרי ראש", אמר.

 בווידאו: תיעוד הדריסה של הישראלי בתאילנד
 

הישראלים החשודים ברצח העבריין מלול (ללא קרדיט )