הורי ביה"ס שבו לימד שאול שמאי: אם המנהלת לא תפוטר נפנה לבג"ץ

פרסום ראשון: ההורים שלחו כתב התראה לפני נקיטת הליכים למשרד החינוך ולפרקליטות בדרישה לפטר את מנהלת המוסד שבו לימד "המורה הפדופיל" - "התנהלה בניגוד עניינים מובהק"

בווידאו: שאול שמאי "המורה הפדופיל" הורשע

פרסום ראשון: הורים לתלמידים בבית הספר "נעמי שמר" בתל אביב, שבו לימד "המורה הפדופיל" שאול שמאי, שלחו הבוקר (ראשון) התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים למשרד החינוך ולפרקליטות המדינה בדרישה לפטר את מנהלת ביה"ס ענת מני, בעקבות מה שהם מכנים "מחדלים בהתנהלותה בפרשה". על פי דרישתם, במידה ולא ייעתרו לבקשתם בתוך 10 ימים, הם יעתרו לבג"צ.

בכתב ההתראה שהוגש באמצעות עורכת הדין דפנה הולץ לכנר טענו ההורים כי "התנהלות המנהלת נגועה בניגוד עניינים מובהק בין צרכיה האישיים לבין צרכיהם החיוניים של ילדי בית הספר וצוות המורים דווקא במצב הקשה שנוצר".

עוד כתבות בחדשות עשר >>

כבר לא מחוברים: איתי לוי והחברה נפרדו

חשד לרצח בתל אביב: גופת צעירה נמצאה בדירה, גבר נעצר

במחאה על האלימות כלפי נהגים: כל קווי אגד יושבתו מחר בבוקר

 שאול שמאי, המורה שהורשע בהטרדה מינית בתלמידותיו
 

שאול שמאי, המורה שהורשע בהטרדה מינית בתלמידותיו(חדשות עשר)

 

כזכור, עם פרוץ הפרשה, חתמו יותר ממאה הורים בבית הספר על עצומה שנשלחה לשר החינוך נפתלי בנט, בה הם דרשו להדיח את מנהלת המוסד החינוכי בעקבות הטענה כי היא ידעה על עברו של שמאי ובכל זאת בחרה להעסיקו. "ברצוננו להביע את משבר האמון העמוק והבלתי הפיך שנוצר בין ההורים ובין הנהלת בית הספר ובראשה המנהלת", כתבו ההורים בעצומה.

בשבוע שעבר, הורשע שאול שמאי בן ה-48 במסגרת הסדר טיעון בעבירות מין בתלמידותיו. על פי כתב האישום, ארבע מהתלמידות היו בגילאי 8-7 וילדה נוספת בת 13 תושבת ראשון לציון לה העביר שיעורים פרטיים בביתה. העונש לא נכלל בהסדר הטיעון ויינתן בנפרד.