הזירה בה נדקר למוות בן 44 באשדוד, משטרה

אשדוד: גבר נדקר למוות - ככל הנראה על רקע סכסוך בין שכנים

הנדקר, גבר בן 44, פונה לביה"ח לאחר שנפצע אנושות, שם נקבע מותו. אשתו ראתה אותו כשיצאה לחדר המדרגות. חשוד במעשה נעצר. בטייבה: בן 28 מת שנורה למוות

חשד לרצח באשדוד: גבר בן 44 נדקר הערב (רביעי) למוות במהלך קטטה על רקע סכסוך בין שכנים ברחוב האשכול שבאשדוד.

מחקירת המשטרה עולה כי מעט לאחר השעה 21:00 בערב ירד הגבר שנדקר לזרוק את הזבל, ואחרי כמה דקות כשאשתו פתחה את הדלת היא מצאה אותו בחדר המדרגות שרוע על הרצפה, לאחר שעל פי החשד נדקר על ידי השכן. 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

פרשת הצוללות: המשטרה תמליץ על כתב אישום נגד דוד שמרון

עבריין נמלט שהורשע בהריגת פלסטיני נעצר בברזיל והוסגר לישראל

חודשים אחרי ששוחרר ממאסר: כתב אישום הוגש נגד עבריין מין

זמן קצר לאחר מכן נעצר שכנו של הנדקר, בשנות ה-30 לחייו,  והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה באשדוד. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי בעבר לא הוגשו תלונות בין השכנים.

 הזירה באשדוד בה נדקר למוות בן 40
 

הזירה באשדוד בה נדקר למוות בן 40 תיעוד מבצעי מדא

 

פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לנדקר תחילה טיפול רפואי במקום ופינו אותו לבית החולים אסותא, תוך כדי פעולות החייאה, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. 

מספר דקות לפני כן, פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו של צעיר בן 28, מקורב לעד מדינה שהפליל ארגון פשע, לאחר שזה נפצע אנושות מירי במרכז מסחרי בטייבה.המשטרה פתחה בחקירת האירוע. בית משפט השלום בתל אביב הוציא צו איסור פרסום על פרטי האירוע.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א, אדי פפיאשוילי, שטיפל בפצוע באשדוד סיפר: "בחדר המדרגות שכב גבר כבן 40 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא דקור בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל עיסויי לב ועצירת דימומים והוא פונה במהירות תוך כדי המשך פעולות החייאה לבי"ח כשמצבו אנוש".

הזירה בה נדקר למוות בן 44 באשדוד
 

הזירה בה נדקר למוות בן 44 באשדוד( משטרה)

 

בתוך כך, אתמול מת יוסף שריקי, בן ה-30, שנורה על ידי אופנוע חולף, מפצעיו בבית החולים וולפסון. המשטרה עיכבה במהלך הלילה לחקירה חשוד במעורבות במעשה. שריקי נפצע תחילה קשה לאחר שאש נפתחה לעברו מאופנוע חולף, ברחוב הבנים בעיר. לאחר הירי, האופנוען נמלט מהמקום וכוחות משטרה החלו במצוד על מנת לאתרו.

פרמדיקים של מגן דוד אדום, שהוזעקו למקום, פינו אותו כשמצבו אינו יציב לבית החולים וולפסון. גם במקרה הזה, הנרצח מוכר למשטרה ועל פי ההערכה, מדובר בחיסול על רקע פלילי.

הזירה בטייבה בה נורה למוות צעיר בן 28
 

הזירה בטייבה בה נורה למוות צעיר בן 28 (ללא קרדיט)