נתבע ע"י יאיר נתניהו: "ניסיון השתקה, נכנסתי לכוונת של בלפור"

דיון בתביעת דיבה שהגיש בנו של רה"מ נגד אייבי בנימין לא התקיים, לאחר שיאיר טען שהוא חולה. הנתבע טוען לרדיפה מאז שעתר לבג"ץ ודרש לחקור את נתניהו בפרשת הצוללות

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, תבע מהפעיל החברתי אייבי בנימין פיצויים בסך 140 אלף שקלים, בטענה שהוציא דיבתו בפוסט שפירסם בפייסבוק. אתמול (שני) היה אמור להיערך דיון בתביעה בבית המשפט, אך יאיר לא הגיע בטענה שהוא חולה.

"מי שתובע שיבוא ויסתכל לשופט בעיניים", אמר בנימין בריאיון ל"חמש עם רפי רשף". הוא טען שיאיר היה אמור להיעדר מהדיון שנקבע משום שתכנן להצטרף לאביו, בנימין נתניהו, בביקור המדיני בהודו. משנודע שלא יצטרף לנסיעה להודו, ביקש בנימין לקיים את הדיון, אך יאיר כאמור הודיע שאינו יכול להופיע ובמקומו הגיע עורך הדין יוסי כהן. הוא התקבל בקריאות "הון, שלטון, עולם תחתון" על ידי פעילים חברתיים רבים.

"מה שקרה הוא דבר חמור" טען אייבי בנימין, "הגשתי בג"ץ לחקור את בנימין נתניהו בפרשת הצוללות והחל מרגע זה נכנסתי לכוונת של בלפור. הם ניסו לעשות הכל לדכא אותי בתביעת השתקה". הוא הוסיף וטען כי השופט ימחק את התביעה משום שמדובר בתביעת השתקה, וכן משום שמדובר במידע שלא שבנימין לא המציא אלא רק הדהד, וגם מחק את הפוסט מיד כשהתבקש והתנצל.

 יאיר נתניהו
 

יאיר נתניהו(פייסבוק )

 
 אייבי בנימין, הפעיל החברתי שנתבע על ידי יאיר נתניהו
 

אייבי בנימין, הפעיל החברתי שנתבע על ידי יאיר נתניהו( חדשות עשר)