למרות שלא טס להודו: יאיר נתניהו לא התייצב לדיון בבית המשפט

בנו של רה"מ הודיע שלא יגיע לדיון בתביעת לשון הרע שהגיש נגד פעיל חברתי, בעקבות הצטרפותו לנסיעת אביו – שממנה נעדר בסופו של דבר. עורך דינו: "הוא לא חש בטוב"

יאיר נתניהו לא התייצב היום (שני) בבית משפט השלום בתל אביב לדיון בתביעת לשון הרע שהגיש נגד אייבי בנימין. בנו של ראש הממשלה הודיע כי לא יוכל להגיע לדיון כי יצטרף לנסיעה להודו עם אביו, אך למרות שהחליט לבסוף שלא ישתתף בנסיעה הדיפלומטית על רקע פרסום הקלטותיו, לא התייצב בבית המשפט.

"מזעזע אותי שיאיר נתניהו תובע ונשאר בבית, זו לא הדרך", אמר בנימין בבית המשפט. "מרגע שהגשתי בג"ץ לחקור את נתניהו בפרשת הצוללות - סומנתי בבלפור. מצאו פוסט ישן ששיתפתי והתנצלתי עליו. זו תביעת השתקה, משפחת נתניהו צריכה להתבייש", מסר הפעיל החברתי.

בווידאו: אייבי בנימין בכניסה לדיון בבית המשפט

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

הבורסה נפלה: במהלך יום המסחר באינדונזיה - הרצפה קרסה

במהלך מרדף בכביש החוף: שוטר נורה בשוגג על ידי חברו; מצבו קשה

לטוב ולרע - יחסי ישראל-הודו מבוססים על אינטרסים קרים

עורך דינו של נתניהו מסר בתגובה: "הנסיעה להודו תוכננה זמן רב לפני כן עם הזמנה רשמית, אני מודע למהומה שהתרחשה סביב מרשי, הוא לא חש בטוב".

כאמור, יאיר נתניהו תבע את הפעיל החברתי וחבר מפלגת העבודה אייבי בנימין על סך 140 אלף שקלים בספטמבר האחרון. בנימין כתב בפייסבוק על כך שראש המוסד התבקש לנפק לבנו של ראש הממשלה דרכון מזויף מנימוקים ביטחוניים והעלה טענות נוספות הנוגעות לשחיתות בקרב משפחת נתניהו.

 יאיר נתניהו
 

יאיר נתניהו(פייסבוק )