ח"כ תמר זנדברג: "התמיכה בנו בציבור שווה 10 מנדטים"

הח"כית שנבחרה לראשונה ב-2013 תתמודד מול זהבה גלאון ואילן גילאון על ראשות מפלגת השמאל. "מרצ זקוקה להתחלה ודרך חדשות", אמרה

"מרצ זקוקה להתחלה חדשה, דרך חדשה והנהגה חדשה" אמרה אתמול (חמישי) ח"כ תמר זנדברג (מרצ) ל"לונדון את קירשנבאום". לאחרונה הודיעה זנדברג כי תתמודד על הנהגת המפלגה. "בשנים האחרונות אנחנו מדשדשים על 5-4 מנדטים, שזה בניגוד גמור לתמיכה שיש לעמדות שלנו בציבור", הוסיפה הח"כית, "כנראה שהעמדות שלנו נכונות וצודקות ואין לנו כוונה להחליף אותן אבל פשוט התעייפנו. בניגוד להיותנו מפלגה פורצת דרך וחדשנית  - בתחום המנהיגות שקענו ונכנסנו לקיפאון".

"זהבה גלאון הובילה את מרצ בשתי מערכות בחירות קשות וסוערות והצליחה להחזיק את הראש מעל המים וזה דבר ראוי להערכה" המשיכה זנדברג, "אבל אנחנו לא יכולים להמשיך להתחנן על חיינו כל בחירות. אנחנו צריכים לשאוף לבטא את התמיכה שיש לנו בציבור שזה 10 מנדטים לפחות. מצד אחד אני מספיק זמן פה בשביל לדעת מה מרצ מסוגלת לעשות אבל לא מספיק זמן כדי לשקוע לדיכאון הזה, שנשאבו אליו הרבה מהמנהיגים, ולצערי גם המצביעים שלנו"

כתבות נוספות בחדשות עשר >>

התשובה המעורפלת של טראמפ על קים: כנראה יש לי יחסים טובים עמו

מדוע מערכות כיבוי האש אינן משתלטות על השריפות באוטובוסים?

טראמפ שומר על עמימות: האם ישיב היום את הסנקציות על איראן?

לגבי שותפות עתידיות בקואליציה אמרה זנדברג כי "שחיתות היא נושא משמעותי. אנחנו רואים את זה מנתיהו ועד ליברמן ודרעי. מרצ הוכיחה שאם היא מקבלת את החלק היחסי שלה היא עושה יותר ממנו. האתגר שלי הוא שהחלק היחסי לא יהיה 5 מנדטים אלא שיתחיל מ-10 מנדטים - ואז התמונה תהיה אחרת לגמרי".