פרקליטת מיסוי וכלכלה, ליאת בן ארי , חדשות עשר

מחשש לציתות: נסרק בית הפרקליטה שמלווה חקירות רה"מ

אנשי משרד המשפטים בדקו לאחרונה את ביתה של ליאת בן ארי, פרקליטת מיסוי וכלכלה, שמעורבת בחקירות שחיתות שונות. זאת לאחר שגורמים חשודים הגיעו ליישוב שבו היא מתגוררת

אנשי ביטחון של משרד המשפטים סרקו בשבועות האחרונים את ביתה של ליאת בן ארי, פרקליטת מיסוי וכלכלה שמלווה את חקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הפנים אריה דרעי ויו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן, כך פרסם הערב (חמישי) העיתונאי גידי וייץ ב"הארץ".

בין היתר, אנשי הביטחון בדקו האם גורמים שונים ניסו לצותת לשיחותיה. הבדיקה החלה לאחר שאנשים חשודים הגיעו ליישוב שבו בן ארי מתגוררת והחלו לשאול שאלות. נוסף לכך, בן ארי החלה לקבל שיחות טלפון מוזרות. במסגרת הבדיקה, ניסו אנשי הביטחון להבין מי האנשים שהגיעו ליישוב ומה היו המניעים להתנהלותם.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

העדות שמראה: בבית הספר ידעו שהמאבטח הטריד מינית - ושתקו

טילרסון: טראמפ יחליט היום מה יעשה בנוגע לסנקציות על איראן

דרעי מאיים להתנגד: דיונים בממשלה על תקציב 2019

 ליאת בן ארי
 

ליאת בן ארי(חדשות עשר )

 

מוקדם יותר היום פורסם כי במשטרה בודקים את הקשר של כמה חברות מרכזיות במשק להטיית מכרזים לכאורה במשרד ראש הממשלה. עוד נבדק האם בני הזוג נתניהו מעורבים באחד המקרים המדוברים. זאת, במסגרת הבדיקה שנחשפה בתחילת החודש בחדשות עשר לפיה חוקרים מנהלים בשבועות האחרונים בדיקה בנוגע לשחיתות לכאורה שבוצעה במשרד. פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה מעורים בפרטי הבדיקה ומקבלים עדכונים שוטפים.

על פי החשד, בוצעה הטייה במכרזים במשרד רה"מ. למשטרה הגיע מידע כי נעשה שימוש מכוון במכרזים פיקטיביים אשר מטרתם הייתה להעניק לספק הרצוי את האפשרות לספק את השירות המבוקש.