דיישיה הרגרייב מובלת למעצר, יוטיוב: צילום מסך

תיעוד: מורה נאזקת לאחר שמחתה על העלאת שכר המפקח

בסרטון שהפך לויראלי נראית מורה מלואיזיאנה שבארה"ב נאזקת על ידי שוטר בעודה שוכבת על הקרקע, זאת לאחר שהוצאה מדיון בו דיברה כנגד שכר המפקח: "סטירה בפנים של המורים"

דיון שגרתי של הנהלת בית ספר אודות חוזה חדש למפקח, במדינת לואיזיאנה שבארצות הברית, עורר סערה ברשתות החברתיות. דיישיה הרגרייב, מורה לאנגלית בבית הספר, הוצאה מהישיבה לאחר שנאמה נגד העלאת שכר המפקח. לאחר מכן נאזקה מאחורי גבה בעודה שוכבת, והובלה בכוח על ידי שוטר. קטע הווידאו עלה ליוטיוב והפך מהר מאוד לויראלי.

לכתבות נוספות באתר חדשות 10 >>

הפיגוע בחוות גלעד: נמשך המצוד אחר חוליית המחבלים

הורשעו תוקפי המאבטחים באיכילוב: קדוש כנראה לא תרצה מאסר

בזכות בדיקת DNA חדשנית: פוענח מקרה אונס אכזרי משנת 1994

דיווח: מפגינים ניסו להצית בית כנסת בתוניסיה כחלק מהמחאות

הרגרייב נאמה בפני הקהל כנגד העלאה של 30 אלף דולר למשכורתו של המפקח. המורה אמרה כי "יש לי בעיה רצינית עם מפקח, או כל אדם שנמצא בעמדת כוח, שמקבל העלאה. זה מרגיש כמו סטירה בפרצוף המורים, עובדי הקפיטריה או כל עובד צוות אחר". לאחר שניסתה להעלות לדיון את שכר המורים, התפרץ לדבריה חבר הנהלה בטענה שטענותיה אינן רלוונטיות לדברים הנידונים בישיבה.

מספר אנשים בקהל מחו על ההשתקה, אך לפתע נכנס לאולם שוטר מקומי, שדרש ממנה לעזוב את האולם. "תעזבי, או שאוציא אותך" נשמע אומר בסרטון הווידאו. לאחר שיצאה מהאולם נשמעה המורה צועקת, והשוטר עונה לה: "תפסיקי להתנגד". לאחר מכן תועד השוטר מוליך אותה לעבר היציאה בעודה כפותה. הרגרייב נכנסה למעצר ביום שני בערב באשמת התנגדות למעצר, ושוחררה בערבות.    

לטענת נשיא ההנהלה, המורה הפרה את מדיניות הפגישה על ידי שאלות לא רלוונטיות. לדבריו, השוטר היה במקום בכדי לאכוף את הסדר בישיבה, ולכן ביצע את חובתו כאשר הוציא אותה. לאורה לביוף, חברת ההנהלה, חלקה על דברי הנשיא, וטענה כי המקרה "מזעזע ביותר, לא היה צורך להגיע לקיצוניות כזו".