ראש העיר ירושלים ניר ברקת, דוברות ההסתדרות

ברקת כינס 7 ח"כים מהליכוד בניסיון לגבש "מורדים" נגד כחלון

פרסום ראשון: כרבע מחברי מפלגת השלטון הגיעו לביתו של ראש העיר י-ם וגיבשו רעיונות איך להילחם בשר האוצר בנושא התקציבים לבירה. הנושא יידון מחר עם רה"מ בישיבת הסיעה

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, כינס שבעה חברי כנסת ממפלגת הליכוד לארוחת ערב בביתו על מנת שיחדיו יגבשו רעיונות כיצד להילחם בשר האוצר, משה כחלון, בנושא התקציבים לעיר הבירה.

חברי הכנסת שנכחו בארוחה הם יואב קיש, מיקי זוהר, נאווה בוקר, ז'קי לוי, אורן חזן, שרן השכל ואמיר אוחנה. בין הרעיונות שהועלו בכינוס היו הצבעה נגד הצעות החוק של מפלגתו של השר, "כולנו", או לפחות להיעדר מהם. הנושא כולו יועלה מחר (שני) בפני ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בישיבת סיעת הליכוד בכנסת.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

חזית הצפון: הקבינט דן בנושא פעילות איראן וחיזבאללה

נקבע מותו של בן ה-12 שנחנק מנקניקייה במהלך ארוחה

טראמפ לא לבד: היסטוריית המנהיגים שבריאותם הנפשית הוטלה בספק

 ח"כ חזן בתגובה על השעייתו: "לא אעבור על כך בשתיקה"
 

ח"כ אורן חזן( ערוץ הכנסת)

 

היום, לאחר פגישה שנערכה בין יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, לברקת, הסכים ראש העיר להקפאת המצב והוחלט להקים צוות מקצועי של משרד האוצר ועיריית ירושלים, שילווה ע"י ניסנקורן, ידון בצרכי העירייה ויגיש מסקנותיו בעוד כחודש. אי לכך, שבו עובדי עיריית ירושלים לעבודה סדירה.

לאחר הפגישה אמר ברקת:  "אני מודה ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ומברך על ההתערבות לפתרון המשבר. ישבנו הבוקר במשרדו במשך כשעתיים והצגנו בפניו את הבעיות והאתגרים של ירושלים הדורשים סיוע תקציבי. בעקבות כך ובמהלך הפגישה הושג סיכום עם האוצר להקמת צוות משותף לעירייה ולאוצר בליוויו של יו"ר ההסתדרות, במטרה שימצא מתווה לפתרון. אני מאמין ביכולתו של יו"ר ההסתדרות לגשר ולהביא לפתרון המשבר".