מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה, ללא קרדיט

נסראללה: "תקיפות ישראל בסוריה לא ימנעו את אספקת הנשק שלנו"

מזכ"ל החיזבאללה האשים בריאיון לתקשורת הלבנונית את טראמפ ונתניהו שהם מדרדרים את האזור למלחמה "שעלולה לפרוץ בכל רגע" • על הקרבות בסוריה: "יסתיימו תוך שנתיים"

מזכ"ל חיזבאללה אמר אתמול (רביעי) בריאיון לערוץ אל-מייאדין הלבנוני והפרו-איראני כי "התקפות ישראל על עמדות הארגון לא עצרו, ולא יעצרו, את אספקת הנשק שלנו". הוא הוסיף כי "לא יהסס לנצל כל הזדמנות להעביר נשק גם לפלסטינים".

בנוסף, נסראללה האשים את נתניהו ואת טראמפ שהם מדרדרים את האזור למלחמה "שבכל רגע עלולה לפרוץ – בעזה, בסוריה או בלבנון". מזכ"ל הארגון איים כי במלחמה כזו תהיה לארגון "הזדמנות היסטורית להגיע יותר רחוק מהגליל".

 מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה
 

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה( ללא קרדיט)

 

כמו כן, מזכ"ל חיזבאללה יצא בריאיון נגד הכרזת טראמפ על ירושלים: "ירושלים היא עניין מהותי עבור כל הערבים והמוסלמים". נסראללה הוסיף כי הכרזת טראמפ על העיר בירת ישראל וחוק ירושלים שעבר אתמול במליאה "משמעותן סוף תהליך השלום".

נסראללה התייחס גם לקרבות בסוריה ואמר כי המלחמה שכעת נמצאת בשנתה השביעית "תסתיים בעוד שנה או שנתיים לכל היותר". בנוגע למחאות באיראן, אמר מזכ"ל חיזבאללה כי "הנושא נופח, היקף ההפגנות לא גדול. ההנהגה באיראן טיפלה באופן רגוע במשבר".