צילום האלוף מעבר לגבול: ארגון בעזה מאיים על מפקד פיקוד דרום

פלג שיצא מהזרוע הצבאית של פתח ברצועת עזה פרסם סרטון ובו איומים על אייל זמיר. בין היתר, מופיע האלוף בתיעוד כשסביב ראשו כוונת: "זמן הקרב מתקרב"

פלוגות המוג'הידין, פלג שיצא מגדודי חללי אל-אקצא, הזרוע הצבאית של פתח ברצועת עזה, פרסם היום (שלישי) סרטון ובו איומים על אלוף פיקוד דרום, אייל זמיר. בצה"ל בודקים את מהימנות הסרטון.


בסרטון נראה אלוף פיקוד דרום בתדרוך צבאי על גדר המערכת, כשבשלב מסוים מופיעה סביבו כוונת. לא ידוע מתי צולם הסרטון. נוסף לכך, בתיעוד מופיעים פרטים אישיים של האלוף, כמו גיל, דרגה ותפקיד. בסרטון נטען כי האלוף נמצא בהישג ידו של הארגון.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

הכינו את הכרבולית, בחרו סדרות לבינג': סערה ראשונה לעונה בדרך

תיעוד: מרדף משטרתי אחרי גנב רכב מסתיים בתאונה ובמעצר

דרום קוריאה קוראת לקיים מפגש עם גורמי ממשל מקוריאה הצפונית

סרטון של פלג של פתח בעזה: אלוף פיקוד דרום אייל זמיר עם כוונת על ראשו
 

סרטון של פלג של פתח בעזה: אלוף פיקוד דרום אייל זמיר עם כוונת על ראשו( ללא קרדיט)

 

"אייל זמיר, מפקד פיקוד דרום בצבא האויב הציוני. כל עוד אתה על אדמת היישות הציונית, אתה נמצא בהישג יד. אם אתה קרוב לגבול או רחוק ממנו. זמן הקרב מתקרב", נאמר בסרטון.

בד בבד, המתיחות בדרום נמשכת. כלי טיס של חיל האוויר תקפו הלילה מתחם צבאי של חמאס בדרום רצועת עזה, בתגובה לשיגור רקטה לעבר שטח ישראל אמש, כמה שעות לפני כן. על פי דיווחים בתקשורת הפלסטינית, מסוקי קרב של צה"ל תקפו מתקן של הזרוע הימית של חמאס, מערבית לחאן יונס. מקורות  מקומיים ברצועה דיווחו כי המסוקים שיגרו לפחות שני טילים לעבר המתקן, וכי בוצע ירי לעבר המסוקים בעת התקיפה. גורמי הרפואה בעזה לא דיווחו על נפגעים בתקיפה.

הרקטה ששוגרה מאזור חאן יונס שבעזה נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. לא נשמעה התרעת צבע אדום והרקטה שנפלה בשטח הפתוח אותרה ברפת באחד היישובים. קודם לכן בוצע ניסוי ורקטה שוגרה מעזה לעבר הים, ממרחב דיר אל-בלח.