מאור בוזגלו: "אין לי ספק שאחזור למגרשים - והרבה יותר חזק"

כוכב מכבי חיפה, שנפצע וייעדר מהמגרשים כשנה, אמר בריאיון לחדשות עשר כי "הפציעה מאכזבת, אך לא מייאשת" והוסיף: "עד היום הייתי מחויב למועדון - היום המחויבות התעצמה"

כדורגלן מכבי חיפה, מאור בוזגלו, שקרע את הרצועה הצולבת במשחק שלשום (שני) מול קבוצתו הקודמת הפועל באר שבע, פציעה שבגינה ייעדר כשנה מהמגרשים, אמר בריאיון לחדשות עשר כי "הפציעה מאכזבת, אך לא מייאשת אותי". הוא הוסיף כי "אין לי ספק שאחזור למגרשים, וכשאחזור אהיה הרבה יותר חזק". בוזגלו הודה לקהלים מכל הקבוצות על תמיכתם בו בימים האחרונים, "ובמיוחד לקהל של מכבי חיפה - אם עד היום הייתי מחויב למועדון הזה, מרגע הפציעה המחויבות התעצמה".

מוקדם יותר, במסיבת עיתונאים שתוכננה לכבוד סיום העונה של הסדרה "הבוזגלוס" א עסקה בעיקר בפציעתו של מאור, אמר השחקן: "אני לא רואה בעצמי פצוע, אלא בתוך תהליך השיקום. השיקום שלי היה טוב, הרגשתי טוב ואני לא שוקע בעצמי".

כתבות נוספות בחדשות עשר:

אושרה רפורמה בחברת החשמל: פרטי המתווה יסוכמו תוך 45 ימים

תיעוד מירושלים: חוטף מאישה את ארנקה - לעיני עוברים ושבים

ריבלין מבהיר: לא קראתי לציבור להצטרף להפגנות נגד השחיתות

בווידאו: ראיון עם יעקב בוזגלו, אביו של מאור, מתוך "חמש עם רפי רשף"

אביו של השחקן, יעקב בוזגלו, התייחס היום בריאיון ל"חמש עם רפי רשף" לפציעת בנו. "אנחנו מחכים לתשובה כדי לקבוע תאריך לניתוח, וכנראה שהפעם זה יהיה לא בארץ. אנחנו נעשה הכל כדי שזה יהיה בברצלונה, כמו בפעם הראשונה, ונקווה לטוב", התייחס בוזגלו לפציעה הנוכחית והקודמת של בנו, שנפע בעת ששיחק בהפועל באר שבע. "המצב מאוד קשה, מאוד קשה. זה לא פשוט בכלל", הוסיף בוזגלו. "אנחנו כל כך חזקים ואני שומע את מאור – הוא מחזק אותי ואני אותו, וזה כיף".

כשנשאל על היחס בין שני המועדונים על הפציעות של בנו, התייחס בוזגלו להבדל בין חיפה לבאר שבע. "אני יודע מה זה קבוצות בארץ ובעולם, היחס, החום והאהבה של חיפה הם אינסופיים. הם לא עוזבים איתך לבד – הם רוצים לבדוק ורוצים לשמוע, וזה ממש כיף מחמם את הלב, להבדיל מהפעם האחרונה, שזה לא היה לצערנו, כשמאור היה צריך להתמודד עם הפציעה כמעט לבד", הסביר.

על אף הנימה הכועסת על הפועל באר שבע, ובעיקר על אוהדי הקבוצה ששרו "בוזגלו מת" בעקבות הפציעה, בוזגלו טוען כי היחסים עם המועדון ועם הבעלים אלונה ברקת הם טובים. "היחסים בינינו הם לא כפי שהצטיירו בתקשורת. אנחנו ביחסים טובים אפילו – התחבקנו והתנשקנו לפני המשחק, לצערנו קרה מה שקרה". לטענת בוזגלו, ברקת אף התקשרה לנחם אותו לאחר פציעת בנו: "השיחה הייתה מנחמת, אבל קשה להתנחם בסיטואציה שנקלענו אליה".

בנוסף, בוזגלו התייחס לקללה לכאורה שמוטלת על הפועל באר שבע בעקבות פציעת בנו: "אני לא רב לשעבר ולא רב בהווה, ואני לא מאלה שמאמינים במזלות, אבל עצם האמירה היא אמירה קשה, ואני מאוד מקווה שאנשים יפרטו אותה, כל אחד לפי צרכיו".

 יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו
 

יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו( חדשות עשר)