האם שמחלה לבנה שרצח את בתה, צילום מסך

הבן רצח את אחותו בת ה-4 – האם סלחה: הסיפור שמסעיר את ארה"ב

בארצות הברית לא נרגעים מסיפורה של צ'ירטי לי: בנה פריס רצח לפני 11 שנה את אחותו הקטנה. היום, היא סולחת לו – והם מדברים על כך בסרט תיעודי. "היכה כמו אגרוף בבטן"

כשאם סלחה לבנה הרוצח: ארה"ב סוערת בימים האחרונים אחרי שסיפורה של צ'ירטי לי התפרסם במדינה. 11 שנה אחרי שבנה בן ה-13 רצח את אחותו בת הארבע, לי מספרת כי היא סולחת לבן הרוצח.

פריס לי, היום בן 24, מרצה ארבעים שנות מאסר בגין הרצח המחריד. לפני קצת למעלה מעשור, כשאמו הייתה בעבודת כמלצרית, שכנע פריס את השמרטפית ללכת הביתה מוקדם ולהשאירו לבד עם אחותו הקטנה, אלה בת הארבע. לאחר מכן, דקר את אחותו 17 פעמים.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

הוריו של אזריה לנשיא: שקול מחדש את בקשת החנינה

הצעת החוק לפיקוח על מעונות היום אושרה בוועדת השרים לחקיקה

התחממות ביחסים? סעודיה סירבה להכניס שחמטאים ישראלים למדינה

 האם שמחלה לבנה שרצח את בתה
 

האם שמחלה לבנה שרצח את בתה( צילום מסך)

 

לאחר המעשה, התקשר פריס לשירותי החרום ואמר שהרג את אחותו, בטעות. בחקירתו במשטרה אמר כי רצח את אלה כדי לנקום באמו שהייתה מכורה לסמים ועברה הליכי שיקום רבים לאורך השנים. בבית הכלא בו נכלא, אובחן פריס כפסיכופט.

בתקשורת האמריקנית נחשף בימים האחרונים כי האם מבקרת את בנה בבית הכלא, וכי היא סולחת לו ואפילו משוחחת איתו על הנושא באופן פתוח. בריאיון לרשת Build אמרה צ'ירטי לי שהיא עברה תקופה בה נאלצה לעשות בחינה עצמית - "מה האחריות שלי ומה לא" שאלה את עצה לי בריאיון.

 אלה שנרצחה ע"י אחיה פריס
 

אלה שנרצחה ע"י אחיה פריס צילום מסך

 

גם פריס, מדבר בימים אלו בפתיחות על הרצח של אחותו. בריאיון לסרט דוקומנטרי מהכלא אמר: "אני לא זוכר בדיוק באיזה שלב החלטתי שזו תהיה אלה. במשך מספר דקות לאחר שזה קרה הרגשתי שזה חלום, שזה לא קרה. כשחזרתי לחדר וראיתי את אלה, זה היכה בי כמו אגרוף בבטן".