אלקין: "בוגי יעלון רוצה להפיל את הממשלה"

השר להגנת הסביבה התייחס להפגנת הימין בירושלים נגד השחיתות. "המטרה היחידה של ההפגנה היא להפיל את הממשלה. רוב העם חושב ימין"

בצל הפגנת הימין בירושלים נגד השחיתות הערב (שבת), אמר השר להגנת הסביבה, זאב אלקין, בתוכנית "המטה המרכזי" כי מטרת ההפגנה היא להפיל את הממשלה. "מי שלא מבין שמטרה היחידה של ההפגנה בירושלים היא להפיל ממשלת ימין, טועה". השר אלקין מתח ביקורת על שר הביטחון לשעבר משה יעלון: "בוגי יעלון רוצה להפיל את הממשלה. כל הטענות של יעלון מול ראש הממשלה הזה התחילו כשעזב את הממשלה. כשהוא יושב על כיסא שר הביטחון, אף אחת מהטענות האלה לא הטרידה את מנוחתו".

השר אלקין התייחס לנתוני הסקרים בנוגע להתאמת ראש הממשלה לתפקידו והוסיף כי לדעתו "הימין לא נשבר. רוב העם חושב ימין".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בעקבות הלחץ הישראלי: דנמרק תקטין סיוע לארגונים פלסטיניים

בן 12 נהרג מפגיעת רכב בזרזיר, המשטרה: חשד לפגיעה מכוונת

2 טורקים נעצרו אתמול במסגד אל אקצה לאחר עימותים עם המשטרה

 השר זאב אלקין
 

השר זאב אלקין(חדשות עשר )

 

בתוך כך, אלקין, שמכהן גם כשר לענייני ירושלים ומורשת טען כי הכרזת טראמפ על ירושלים בירת ישראל השפיעה על מדינות אחרות ועמדתן. השר אלקין אמר כי לא צריך לחשוב שהכרזת טראמפ תגרום נזק בעתיד. "יש הרבה אויבים למדינת ישראל והם ינצלו כל דבר פרו-ישראלי כדי לנגח אותנו. ההצהרה האמריקנית משפיעה על מדינות אחרות. יש כאן מהלך שהוא מאוד משמעותי. חלק מהמדינות שלא הצביעו נגדנו עשו זאת גם בגלל לחץ אמריקני וגם בגלל יחסים עם ישראל שקודמו בעזרת ביקורי ראש הממשלה", אמר. עוד השווה השר אלקין בין פעולות ממשל אובמה לאלו של טראמפ וטען כי ישנה התקדמות פרו-ישראלית.