אמיר פרישר גוטמן עם בן זוגו ינאי, יוטיוב - הוט מחוברים

מנכ"ל איכילוב טוען: "לאמיר פרישר גוטמן היה סרטן"

רוני גמזו כתב לעובדי איכילוב בעקבות כתב התביעה של משפחתו נגד בית החולים כי על פי הנתונים הקליניים אמיר אובחן כחולה, וכי "החלים בזכות הטיפול שניתן לו"

בווידאו - דובר בית החולים: "לגוטמן היה סרטן"
 

מנהל בית החולים "איכילוב" רוני גמזו כתב היום (חמישי) לעובדי המוסד כי ‏"על ‏פי ‏הנתונים ‏הקליניים, ‏הפתולוגיים ‏והמעבדתיים, ‏אובחן ‏אמיר ‏גוטמן ז"ל‏‏ כחולה ‏סרטן".

"בהגיעו‏ לבית‏ החולים ‏היה ‏אמיר ‏ז"ל ‏במצב‏ קשה ‏ביותר, ‏והיה ‏חשש‏ לחייו" המשיך גמזו, "‏אני ‏משוכנע ‏כי ‏הוא ‏החלים ‏בזכות‏ הטיפול ‏שהוענק‏ לו.‏ אני ‏גאה ‏בצוות ‏הרפואי ‏והסיעודי ‏שטיפל ‏במר ‏פרישר ‏גוטמן והביא ‏אותו ‏בתוך ‏חודשים ‏בודדים ‏ממצב ‏של ‏סכנת ‏חיים ‏להפוגה ‏מלאה, ‏שבסיומה‏ יצא ‏מבית‏ החולים ‏על‏ רגליו, ‏כשהוא ‏בריא".

כתבות נוספות בחדשות עשר >>

חשד לטרור באוסטרליה: 19 בני אדם נפצעו בדריסה מכוונת במלבורן

חשד לניסיון רצח והתאבדות בפ״ת: גבר דקר את אשתו ופגע בעצמו

פוטר בגלל נטייתו המינית ועכשיו הוא תובע

גמזו הבהיר כי הבית החולים נוהג באיפוק מול טענות המשפחה אולם לאחרונה הוגש נגד המוסד כתב תביעה מתוקן על ידי משפחתו של גוטמן נגד המקום ולכן בחר לחלוק את עמדתו עם העובדים.

‏ המשפחה טענה כי הטיפולים הכימותרפיים המיותרים שקיבל גוטמן ,בשל האבחנה השגויה כי הינו חולה בסרטן,‏ החלישו אותו וגרמו לטביעתו.

אמיר פרישר גוטמן עם בן זוגו ינאי

אמיר פרישר גוטמן עם בן זוגו ינאי(יוטיוב - הוט מחוברים)

 

‏"‏ננהל‏ את‏ התלונה‏ והתביעה ‏כפי ‏שאנו ‏נוהגים ‏בכל ‏המקרים ‏אשר ‏מטופלים ‏בבית ‏החולים ‏ואינני ‏מעלה ‏על ‏דעתי‏ לנהוג ‏אחרת‏ במקרה ‏זה ‏עקב ‏לחץ ‏תקשורתי ‏כזה ‏או ‏אחר,‏או ‏בשל ‏היותו‏ של‏ התובע ‏מפורסם", סיכם גמזו.

לפני חודש התייחס אבי שושן, דובר המרכז הרפואי איכילוב, לנושא התמודדות בית החולים עם פרשת האבחון של גוטמן: "מה שקרה עם אמיר פרישר גוטמן, זה הפייק ניוז הגדול ביותר שהיה כאן. היה לו סרטן. אחת הסיבות שלא יצאנו אנחנו בבית החולים עם הצד שלנו לתקשורת, היא כי יש לנו כבוד לאמיר".