העדות נגד אשל נחשפת: "רכנה למחשב והרגישה משהו זר בין רגליה"

עונשים, צילומים מתחת לחצאית, שליטה וחדירה בוטה לפרטיות - אתר "מעריב" חושף את עדותו הקשה של מזכיר הממשלה לשעבר האוזר נגד ראש הסגל במשרד ראש הממשלה לשעבר, נתן אשל

העדויות נגד נתן אשל נחשפות: העדות הקשה של מזכיר הממשלה לשעבר צבי האוזר בפרשת ההטרדה המינית של ראש הסגל במשרד ראש הממשלה לשעבר, נתן אשל, מתפרסמת הערב (רביעי) באתר "מעריב" על ידי העיתונאי בן כספית. עיקרי העדות מציגה "מערכת יחסים חולנית ומופרעת בין אשל למתלוננת נגדו, ר'".

החשיפה הערב מביאה עדות אחת מתוך 28 העדויות שגבה אגף המשמעת של נציבות שירות המדינה מבכירי לשכת ראש הממשלה ועובדיה, שהועסקו במשרד בשנים 2011-2010. עדותו של מזכיר הממשלה האוזר, מגוללת שיחות שקיים עם יועז הנדל, אז ראש מערך ההסברה בלשכה, בה חשף הנדל דברים שסיפרה לו ר' על מעלליו של אשל כלפיה.

"ר' פתחה בפני הנדל את סגור ליבה והתוודתה על מערכת יחסים קשה מול נתן אשל, שעיקרה תחושה שהוא (אשל) שולט בחייה. השיחה איתה הייתה קשה ולוותה בהתפרצויות בכי", תיאר האוזר את שסיפר לו הנדל.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >> 

תיעוד: רגע פיצוץ המטען בכניסה לבית איש העסקים מאיר שמיר

המשטרה על התקרית בקוסרא: הירי של ההורים המלווים - הגנה עצמית

כפי שפורסם בחדשות עשר: הוחמר עונש ראש עיריית אור יהודה לשעבר

נתן אשל
 

נתן אשל(חדשות עשר )

 

האוזר גולל בעדותו מקרה שצף בזכרונו לאחר שיחתו הראשונה עם הנדל בנושא. מדובר בפגישה שהתקיימה במשרדו של אשל, בה האחרון ישב מימינו של האוזר, ור' בכסא הבא מימין, אחרי אשל. "אשל החזיק באייפון שלו ביד ימין בצורה מוזרה", סיפר האוזר. מה שהגיע לאחר מכן הדהים את האוזר: "ראיתי כי אפליקציית המצלמה הופעלה ודרך הצג הבחנתי בוודאות בירכיים, בקו החיבור בין הרגליים לחצאית בחלק התחתון, לאחר כחמש שניות הבחין אשל שאני רואה מה הוא עושה ונרתע בקפיצה אחורנית עם הגוף והיד שהחזיקה באייפון".

בשלב מסוים היא רכנה לעבר המחשב - והרגישה משהו זר בין רגליה

מקרה נוסף שתיארה ר' בפני הנדל, לדברי האוזר, הוא "מקרה חציית קו אדום. אשל זימן את ר' לחדרו בטענה שמחשבו התקלקל. בשלב מסוים היא רכנה לעבר המחשב - והרגישה משהו זר בין רגליה".

תגובתו של נתן אשל לפרסום, כפי שהועברה למעריב: "אני מזועזע שעדויות שלא הועברו אלינו מעולם ונמצאות רק בידי נציבות שירות המדינה הודלפו ונמסרו לך. בנוסף, בניגוד למוצג על ידך, יש לזכור שהועמדתי לדין בזמנו על עבירת משמעת שלא כוללת כל היבט מיני. המיחזור של עניין משמעתי שהתרחש לפני 6 שנים מונע מנקמה אישית של בן כספית בי".