ארבעה בני משפחה נראים תוקפים רופא בקופת חולים "מאוחדת" בביתר עילית, חדשות עשר

"יא ערבי בן שרמוטה": כתב אישום נגד האב ושני בניו שתקפו רופא

דוד זגורי, שני בניו ואדם נוסף הואשמו בחבלה חמורה בנסיבות מחמירות. לפי כתב האישום, הארבעה תקפו רופא במרפאה בביתר עילית בטענה שלא היו שבעי רצון

בווידאו: תיעוד התקיפה

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שלישי) כתב אישום בגין חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ואיומים נגד דוד זגורי, תושב ביתר עילית בן 65, שני בניו - יצחק ושמואל זגורי (בני 18 ו- 22) ונגד יהודה סוויסה, תושב ביתר עילית בן 18. כתוצאה מן התקיפה, נשברה ידו של הרופא ונגרמו לו פציעות.

לפי כתב האישום, שמואל ואביו הגיעו למרפאת קופת חולים מאוחדת בעיר ביום שבת וניגשו לרופא בשל חתך בזרועו של שמואל. לאחר שהתברר כי שמואל אינו מבוטח של קופת החולים, הסביר הרופא כי הוא יכול רק לחבוש את היד וייעץ לבני המשפחה לפנות למרפאת ט.ר.ם. משהבין שמואל כי לא יקבל טיפול מלא, החל לצעוק ולקלל את הרופא.

בשלב מסוים, בשל הצעקות והקללות, החל הרופא לצלם את שמואל באמצעות הטלפון הנייד שלו. שמואל דחף כלפי מטה את ידו האוחזת בטלפון של הרופא, ואז החלו האב ובנו לקלל את הרופא. לפי כתב האישום, שמואל זגורי אמר לרופא "יא ערבי יא בן שרמוטה יא כוס אמא שלך.. אני אזרוק עליך כיסא יא בן שרמוטה".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

סעודיה: טיל בליסטי ששיגרו המורדים החות'ים יורט בשמי ריאד

חרף הווטו: ההצבעה במועצת הביטחון הייתה תבוסה לטראמפ ולנתניהו

הפלסטינית שהכתה חייל נעצרה ביחד עם אמה

 קופת חולים מאוחדת
 

קופת חולים מאוחדת ג'רי וינוקור

 

נוסף לכך, יצחק זגורי חבט בטלפון הנייד של הרופא . בעקבות כך, צעד הרופא אחורה כשגבו לעבר דלת השירותים, בעת שהנאשמים התקרבו אליו. בשלב זה החלו הנאשמים להכות ולדחוף אותו בגופם והטיחו בו כיסא. הרופא הצליח להיכנס לחדר האחות הסמוך ולנעול את הדלת בזמן שבני המשפחה המשיכו לקללו מבעד לדלת הסגורה, להשליך עליה כיסאות, לבעוט בה ולדפוק עליה, וכן לאיים על הרופא בפגיעה בגופו. בהמשך, ניגש יצחק זגורי למטבחון המרפאה, נטל סכין מטבח, צעד לעבר האח שהיה אותה עת במרפאה ואיים עליו.

לאחר פרסום תיעוד התקיפה בחדשות עשר אמר הרופא: "אם לא הייתי מצליח לנעול את הדלת - לך תדע לאן זה היה מגיע. זו לא פעם ראשונה שזורקים עלינו דברים, לפעמים אלה ביצים, לפעמים עגבניות ולפעמים אבנים. זו גזענות מטורפת", הוסיף.