סתיו לוי, באדיבות היישוב בת חפר

סתיו נהרגה בתאונת טרקטורון - וחברה הנהג נעצר: "היישוב אבל"

בת 17 מהיישוב בת חפר היא ההרוגה בתאונת הדרכים שארעה בשטח חקלאי סמוך למושב עולש. הנהג נעצר. חשד: היה תחת השפעת אלכוהול. בידיעה: תיעוד הבילוי האחרון של סתיו

טרגדיה בעמק חפר. סתיו לוי, בת 17 מיישוב בת חפר, היא ההרוגה בתאונת הטרקטורון שארעה לפנות בוקר (שבת) בעמק חפר. הלווייתה תתקיים ביום שני ב-15:00 בבית עלמין המסילה שבעמק חפר.

בתיעוד שהעלתה לוי לאינסטגרם מספר שעות לפני התאונה הקטלנית, ניתן לראות את הבילוי האחרון שלה. בתיעוד רואים בקבוקי אלכוהול רבים.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

מועמד טראמפ לתפקיד שופט: אדם שמעולם לא הופיע בבית משפט

הפגנות ביפו ובת 17 נהרגה בהתהפכות טרקטורון: סיכום חדשות השבת

ישראל מטיילת: 60 אלף ביקרו בשמורות הטבע והגנים הלאומיים

מחקירה ראשונית עולה כי הנער החזיר את שתי חברותיו הביתה עם הטרקטורון של אביו, שמיועד להסעת שני אנשים בלבד. על פי החשד, הנהג, חבר של לוי, היה תחת השפעת אלכוהול בזמן התאונה. בתוך כך, הנהג נעצר ומעצרו הוארך עד ליום שני הקרוב בשעה 14:00.

עמיר לסרי, תושב יישוב עולש, שם התרחשה התאונה, אמר לחדשות עשר: "ניתן לראות בכביש בורות רבים וכאשר רכב נוסע פה בין 60-80 קמ"ש יכול לאבד שליטה".

עדי אמזלג, יו"ר הוועד המקומי של בת חפר, מסר כי "קהילת בת חפר אבלה על מותה בטרם עת של בת היישוב שנהרגה בתאונת טרקטורון בעמק".

עוד הוסיף אמזלג כי "בעקבות האסון נפתח מתחם הנוער ונציגות מקצועית של היישוב, של המועצה האזורית עמק חפר ונציגות של קרית חינוך ע"ש בן-גוריון, מקבלים את נוער עמק חפר על מנת לעודדו ולחזקו. מדובר במשפחה שורשית, מוכרת ומכובדת של היישוב והקהילה עוטפת ומחבקת אותה. אנו מאחלים החלמה מהירה לפצועים".

 סתיו לוי שנהרגה בתאונת בעמק חפר
 

סתיו לוי שנהרגה בתאונת בעמק חפר. צילום: באדיבות היישוב בת חפר

 

לוי, בת ה-17, נהרגה בהתהפכות טרקטורון בשטח חקלאי פתוח סמוך למושב עולש שבמועצה האזורית עמק חפר. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום התאונה ניסו להחיות את הנערה, תושבת בת חפר, אך נאלצו לקבוע את מותה בזירה. שוטרים, בהם גם חוקר תאונות דרכים, הגיעו לזירת התאונה.

הנהג החשוד, קטין בן 17 המתגורר באחד מיישובי צפון השרון, נעצר. נערה נוספת, בת אותו הגיל, שסבלה מחבלות בראשה ובגבה טופלה בשטח ופונתה במצב יציב לביה"ח לניאדו בנתניה.