מעצר (אילוסטרציה), רויטרס

ירושלים: צעיר בן 27 נעצר בחשד לעבירות הטרדה וסחיטה חמורות

על פי החשד, לאחר שנשכר על ידי אנשים לצורך עבודות, החל להטריד אותם ולחדור לפרטיותם. בין השאר פרסם מספרי טלפון באתרי מין

משטרת ירושלים עצרה היום (רביעי) צעיר בן 27, תושב העיר, בחשד לעבירות הטרדה וסחיטה חמורות של עשרות קורבנות.

המעצר הגיע בעקבות תלונותיהם של עשרות אנשים בתחנות המשטרה ברחבי הארץ, לפיהן חלקם שכרו שירותיו של החשוד ולאחר מכן החל להטריד אותם ולחדור לפרטיותם.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

בן 66 מבית שמש נעצר בחשד לעבירות מין בנערה בת 14 – במשך שנה

צפו: הקשת שמראה יכולות ירי מיוחדות

דיווח: חשד לשחיתות בהענקת אירוח אולימפיאדת 2016 לברזיל

מהחקירה הסמויה שהתנהלה כנגד החשוד במשך שנה, עלה כי ככל הנראה הוא פעל בדפוס פעולה קבוע מזה כשנתיים, זאת באמצעות שליחת מיילים, התחזות בשמותיהם, פתיחת חשבונות פיקטיביים הנושאים את פרטיהם האישיים וכן הפצת תמונותיהם באתרי מין והכרויות. כמו כן, על פי החשד, הצעיר פנה אל קורבנותיו וסחט אותם באיומים על מנת להעביר לידיו סכום כסף, בעבורו יחדל ממעשיו.

בתוך כך, על פי החשד, הצעיר הפיץ טלפונים של עשרות נשים באתרי מין. בין הנשים שמספריהן נכללו באתרים השונים נמצאת גם סיון כהן, המגישה של "הכל כלול" ב ערוץ עשר. במהלך פברואר האחרון, הגישה כהן תלונה במשטרת מחוז תל אביב, לאחר שקיבלה טלפונים רבים עם הצעות מגונות מגברים. אז גילתה כהן שמספר הטלפון שלה הוכנס באופן מכוון לאתרי צ'אט המיועדים ליצירת קשר בעל אופי מיני.

בשבוע שעבר פשטה המשטרה על ביתו של החשוד ועצרה אותו. בביתו נמצאים מחשבים ומכשירי מדיה שונים, שעל פי החשד שימשו אותו לביצוע העבירות. החשוד הובא לחקירה במחלק הסייבר של היחידה המרכזית בירושלים בחשד לסחיטה באיומים, קשירת קשר להונות, זיוף מסמך ושימוש בו, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות.

מעצרו של החשוד הוארך פעמיים בשבועיים, כשעל פי המשטרה, במהלך החקירה החשוד איים על השוטר שחקר אותו.