מיי רוי, הורדה ממטוס כי בנה התינוק בכה, ללא קרדיט

תיעוד: הורדה בכוח מהטיסה – כי בנה התינוק בכה

מיי רוי, חוקרת סרטן ופסנתרנית מוערכת, טסה טיסת פנים בארה"ב מיוסטון לניו יורק בשביל לבצע מחקר, אך הורדה מהטיסה כיוון שתינוקה בן השנתיים לא הפסיק לבכות

הורים רבים טסים עם תינוקות שפורצים בבכי במהלך הטיסה, אך במקרה של מיי רוי, הבכי של תינוקה בן השנתיים עלה לה בהורדה מכוח מהטיסה.

רוי, חוקרת סרטן ופסנתרנית מוערכת שאף זכתה בפרס הגראמי היוקרתי, טסה בים שישי האחרון עם החברה לטיסות חסך (לואו קוסט) האמריקנית "ספיריט איירליינס, בטיסה פנים ארצית מיוסטון לניו יורק, לשם טסה במסגרת עבודתה כחוקרת.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

עם דגלי פלסטין: ערביי ישראל מפגינים מול שגרירות ארה"ב בת"א

"ראיתי את המוות": החיילת שניצלה מלינץ' בטול כרם מדברת

הציבור החרדי אבל על הרב שטיינמן: "גדול הדור זה כמו אבא שלנו"

על הטיסה היו איתה הוריה המבוגרים ובנה הפעוט. בטרם המטוס המריא, הודיעה חברת התעופה על עיכוב של 20 דקות, ובשל כך האם רצתה להרגיע את בנה שבכה, ולהניק אותו, כדי שיוכל להירדם לאורך הטיסה. לטענת רוי, הדיילת סירבה לבקשת האם להניק את בנה וביקשה, ממנה להושיב אותו במושב.

על אף שבנה כבר הושב בכיסא הסמוך, הדיילת הזעיקה את צוות המטוס, כולל הקברניט, דבר שגרם לפעוט לפרוץ בבכי. בשל כך, התבקשה רוי לרדת מהמטוס ביחד עם בנה. לטענת האם, לא היה פסול בהתנהגותה או של בנה התינוק. "אמרתי לצוות המטוס - מיד כשדלתות הטיסה יינעלו, אני מבטיחה לכם שאושיב אותו במושב שלו. הוא הרעיש מאוד, אבל זה לא פלילי. זה משפיל כשמגרשים אותך ממטוס מול מאות אנשים", טענה רוי.

בסרטון בו מתבצע הגירוש מהמטוס, שואלת רוי הנסערת את אחד מאנשי הביטחון של הטיסה אם בכוחו לבצע מעשה שכזה. "אז אתה אומר שאתה יכול לסלק משפחה מפני שהתינוק שלה בכה כשהיה חגור במושבו?"

 מיי רוי, הורדה ממטוס כי בנה התינוק בכה
 

מיי רוי, הורדה ממטוס כי בנה התינוק בכה( ללא קרדיט)