,

האונס בתחנה המרכזית: DNA של החשוד נמצא בזירת האירוע

המשטרה הודיעה כי ה-DNA של אייאנו ודאג, בן 19 שכבר נאשם בניסיון אונס באירוע אחר, הוביל לזיהויו. מעצרו הוארך ביומיים נוספים

(2:04 דקות)

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) ביומיים את מעצרו של אייאנו ודאג, צעיר בן 19 מבת-ים, החשוד באונס אכזרי של אישה בת 40 בשירותים של התחנה המרכזית בתל אביב. ודאג כבר נאשם בניסיון אונס של צעירה בת 20 ביפו.

 

המשטרה אמרה במהלך הדיון בבית המשפט כי דגימות DNA של ודאג הן שקשרו אותו לאירועים, בנוסף להודאות שמסר לחוקריו. בית המשפט קבע כי הוא מהווה סכנה לציבור והחליט להשאיר אותו במעצר למשך יומיים נוספים.

 

האונס בתל אביב התרחש, על פי החשד, לפני עשרה ימים. המתלוננת סיפרה בעדותה במשטרה כי התוקף הכה אותה, חנק אותה, גרר אותה אל השירותים וביצע את זממו למרות שהיא התחננה שיפסיק וניסתה לזעוק לעזרה. לאחר האונס הוא חטף ממנה את הטלפון הנייד ונמלט.

יממה לאחר מכן התלוננה צעירה בת 20 כי הותקפה מינית ביפו, אך התוקף נמלט מהמקום מבלי שהצליח לבצע בה את זממו לאחר שצעקה והתנגדה. המשטרה עצרה את הצעיר בעקבות התלונה והוא קשר את עצמו לאירוע.

 

הצעיר הואשם בניסיון אונס בגין האירוע ביפו, אולם המשטרה חשדה כי הוא קשור גם לאונס האכזרי בתחנה המרכזית בתל אביב. בסופו של דבר הוא הודה גם באונס והפרקליטות צפויה להגיש נגדו כתב אישום מתוקן.