"הלוואי שהבכירים הפלסטינים ימשיכו להיות עצם בגרון הישראלים". אסמעיל הנייה, רויטרס

הנייה בנוגע לפרסומים על דף: "הוכחה לכישלון המודיעיני הישראלי"

מנהיג חמאס בעזה הגיב לפרסומים בישראל כי מוחמד דף שרד את ניסיון החיסול ב"צוק איתן" ומוביל את אימוני הזרוע הצבאית של חמאס. לדבריו, מדובר בהישג של בכירי הארגון, שמצליחים לחמוק מהמודיעין הישראלי. "זה ניצחון להתנגדות הפלסטינית", הוא אמר לעיתונאים ברצועה

מנהיג חמאס בעזה, אסמאעיל הנייה, הגיב היום (רביעי) לפרסומים בישראל כי מוחמד דף עדיין חי ומפקד על אימוני הזרוע הצבאית של חמאס. לדבריו, מדובר בהוכחה לכישלון ישראל בניסיונה לחסל את בכירי הארגון.

 

"עצם העובדה כי הכיבוש מאשר שהמפקד הכללי של גדודי אל-קסאם מוחמד דף עדיין חי ועוסק במשימות הפיקוד שלו, זו הוכחה לכישלון המודיעיני הישראלי בלהגיע לבכירים הפלסטינים", אמר הנייה לעיתונאים בעזה.

 

עוד אמר בכיר חמאס כי מדובר בניצחון להתנגדות הפלסטינית והוכחה ליכולתה לנקוט בזהירות כנגד התוקפנות הישראלית. "הלוואי שהבכירים הפלסטינים ימשיכו להיות עצם בגרון הישראלים, ויובילו את פרויקט השחרור הלאומי עד השיבה והגשמת העצמאות והתפילה במסגד אל-אקצא".

כאמור, הבוקר העריכו בכירים בישראל כי דף, ראש הזרוע הצבאית של חמאס, שרד את ניסיון החיסול של צה"ל במבצע "צוק איתן" וחזר להוביל את אימוני לוחמי הארגון.

 

עוד נטען בישראל כי בכיר חמאס הוותיק לוחץ להידוק הקשר בין הזרוע הצבאית לאיראנים ומעוניין בהתקרבות בין הצדדים.

 

חי ומתפקד. ראש הזרוע הצבאית של חמאס, מוחמד דף
 

חי ומתפקד. ראש הזרוע הצבאית של חמאס, מוחמד דף(חדשות 10)