נקבע מותו של אחד מנפגעי אירוע הדריסה בירושלים

ביה"ח הדסה עין כרם הודיע כי שלום יוחאי שרקי, שנפצע מפגיעת רכב אמש באזור הגבעה הצרפתית, מת מפצעיו. הלווייתו של המנוח תיערך מאוחר יותר היום. מצבה של הצעירה כבת ה-20 שנפגעה גם היא באירוע מוסיף להיות קשה. כוחות הביטחון עדיין בודקים האם היה מדובר בתאונה או בפיגוע דריסה

מת מפצעיו שלום יוחאי שרקי, הצעיר בן ה-26 שנפגע באירוע הדריסה אמש בירושלים - כך נמסר הבוקר (חמישי) מבית החולים הדסה עין כרם. שמו הותר לפרסום זמן קצר לאחר ההודעה על מותו. ממשפחתו נמסר כי הלווייתו תיערך אחר הצהריים ב-17:00 בבית הלוויות הספרדי בגבעת שאול.

 

הצעיר שנהרג כתוצאה מהדריסה הוא בנו של הרב אורי שרקי, מרבני ישיבת "מכון מאיר" בירושלים, ואח של יאיר שרקי, כתב לענייני חרדים בערוץ 2.

 

המנוח פונה אתמול בלילה לבית החולים יחד עם צעירה כבת 20 לאחר שהשניים נפצעו קשה מפגיעת רכב בעת שהמתינו בתחנת אוטובוס באזור הגבעה הצרפתית. מצבה של הצעירה המאושפזת בבית החולים מוסיף להיות קשה והרופאים נאבקים על חייה.

 

הנהג, פלסטיני כבן 37 מענאתא החדשה שבמזרח ירושלים, נעצר לאחר האירוע על ידי כוחות הביטחון, שעדיין בודקים אם היה מדובר בתאונה או בפיגוע דריסה מתוכנן. כמו כן, נחקר אדם נוסף ששהה גם הוא ברכב בעת הפגיעה בתחנת האוטבוס.

 

 

מותו נקבע לאחר שנפגע אמש באירוע הדריסה בי-ם. שלום יוחאי שרקי ז
 

מותו נקבע לאחר שנפגע אמש באירוע הדריסה בי-ם. שלום יוחאי שרקי ז"ל(באדיבות המשפחה)

האירוע התחולל כאמור אתמול בשעות הלילה, כאשר נהג הרכב נסע מכיוון המטה הארצי לגבעה הצרפתית, ואז סטה ופגע בשני היושבים בתחנה בצומת הרחובות חיים בר לב ולוי אשכול. הנהג עצמו נפצע קל בתקרית, טופל על ידי פראמדיקים, ונעצר על ידי השוטרים.

 

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום פינו את הפצועים שישבו בתחנה לבית החולים כשהם במצב קשה וסובלים מפגיעות ראש.

 

תחנת האוטובוס באזור הגבעה הצרפתית לאחר פגיעת הרכב
 

תחנת האוטובוס באזור הגבעה הצרפתית לאחר פגיעת הרכב(חדשות 10)

נסיבות האירוע עדיין נבדקות. הרכב בו נהג הפלסטיני, לאחר הפגיעה בתחנת האוטובוס
 

נסיבות האירוע עדיין נבדקות. הרכב בו נהג הפלסטיני, לאחר הפגיעה בתחנת האוטובוס(חדשות 10)