שרה נתניהו. התצהיר הוגש, רויטרס

יפורסם תצהירה הגנוז של שרה נתניהו, שהגיע לידי מני נפתלי

בית הדין לעבודה שבירושלים הֶחליט כי טיוטת התצהיר לכאורה, של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, תועבר לידי הנתבעים, למעט הפרטים העלולים לחשוף את מקורותיו. הטיוטה הועברה לבית הדין על ידי עורכי דינו של נפתלי.

פרשת אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה: בית הדין לעבודה בירושלים החליט היום (ראשון) כי טיוטת התצהיר לכאורה, של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, תועבר לידי הנתבעים היום עד השעה 17:00 בערב, למעט הפרטים העלולים לחשוף את מקורותיו מכיוון שאינם קשורים להליך.

 

הטיוטה הועברה לבית הדין על ידי עורכי דינו של נפתלי. בשבוע שעבר נזף בית הדין בפרקליטות, ודרש להגיש את תצהירה החתום של נתניהו עד היום.

 

בתצהירו של נפתלי נכתב כי במהלך השבוע שעבר קיבל הצעת חברות בפייסבוק מאישה (שלפי השופטת שמה הושחר בתצהיר) שכתבה לו כי היא מכירה את עורך הדין יוסי כהן וכי שמעה את שרה נתניהו משוחחת איתו על עובדים שהתלוננו נגדה והוא מצידו הבטיח לה ש"יציל אותה מהם".

 

אותה בחורה שלחה על פי תצהירו של נפתלי את התצהיר לכאורה של שרה נתניהו ואף סיפרה לטענת נפתלי כי עו"ד כהן התכוון לנסח עבורה חוזי שמירת סודיות" לעובדים שהועסקו במעון ראש הממשלה.

 

עוד נכתב בתצהיר כי אותה בחורה שלחה לו תכתובת בין שרה נתניהו לכהן, שם נרשם בין היתר כי הבחור שהתלונן על גניבה של מני נפתלי נחקר תחת אזהרה.