תאונת דרכים בדרום: 2 הרוגים כבני 60 בין סעד למפלסים

שלושה כלי רכב התנגשו זה בזה על כביש 232 בעוטף עזה, בין קיבוץ סעד למפלסים. פראמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום ואיתרו שני נוסעים לכודים ברכבם, ללא דופק ונשימה, כאשר מותם נקבע במקום. בת 60 פונתה מהמקום בהכרה

תאונה קטלנית נוספת בדרום: שני בני אדם, בסביבות גיל 60, נהרגו היום (שני) בתאונה שאירעה באיזור הנגב המערבי, על הכביש מסעד לכיוון מפלסים. מחקירה ראשונית, אחד מכלי הרכב סטה מנתיבו, והתנגש בכלי רכב שהגיע מולו.

 

התאונה היתה בין שלושה כלי רכב, על כביש 232, ובה נפגעו שלושה אנשים. שניים מהם נלכדו ברכב, וכאשר הגיעו למקום פראמדיקים של מגן דוד אדום, הם מצאו אותם ללא נשימה ודופק. פצועה נוספת, אף היא בת 60, פונתה לבית החולים כאשר היא בהכרה.

 

בתקופה האחרונה אירעו מספר תאונות דרכים קטלניות בכבישי הדרום. לפני חודשיים נהרגה אשה בת 30 בהמשכו של כביש 232 לדרום, ליד המושב מבטחים בסמוך לגבול ישראל מצרים. תושבי האזור דרשו להרחיב את הכביש ולעשות אותו בטיחותי יותר, ואף קיימו הפגנת מחאה כדי לעורר את המודעות לנושא.

 

בעמותת "אור ירוק" ציינו כי בכביש 232 נהרגו 27 אנשים ו-63 נפצעו קשה, ובסך הכל נפגעו 930 בני אדם, מאז שנת 2005. "מדובר בכביש אדום ועתיר נפגעים", אמר שמואל אבואב, מנכ"ל העמותה, "ובחלקים גדולים ממנו אין גדר הפרדה שתמנע תאונות חזיתיות. הכי קל זה להאשים רק את הנהג, אבל בכביש הזה אירעו בעבר מספר רב של תאונות דרכים, חלקן קטלניות ולכן, כבר מזמן היו חייבים לשפר את התשתית בו ולהפוך אותו לכביש בטוח".

 

לפני מספר שבועות נהרגו 8 נשים בכביש 31, כאשר טרקטור התנגש באוטובוס בו נסעו בדרך לצומת להבים.

 

תאונה קטלנית בין קיבוץ מפלסים לסעד שבנגב המערבי
 

תאונה קטלנית בין קיבוץ מפלסים לסעד שבנגב המערבי(דוברות מגן דוד אדום)