,

הנשיקה המסעירה: הייפא שוב מסתבכת

המורדים הלובים העלו ליו-טיוב תמונה המתעדת נשיקה די חושנית בין הזמרת המפורסמת הייפא והאבי לבנו של קדאפי, מועתסם, שסייע לאביו להנהיג את משטר יד הברזל ונרצח לאחרונה. מאז פרסום התמונה, גועשים הפורומים הערביים ואף הושק קמפיין תוקפני נגד הזמרת, המכחישה כל קשר לנשיקה

  • פורסם ב:
  • 01/11/2011 21:26
  • |
  • עודכן ב:
  • 02/11/2011 09:07
  • |
  • כתבים:
  • יונתן גונן

כמו שרק היא יודעת, הצליחה הזמרת הלבנונית הפרובוקטיבית הייפא והאבי להסתבך שוב. לממשק הסרטונים "יו-טיוב" עלה בימים האחרונים סרטון הכולל תמונת סטילס המתעדת את והאבי מתנשקת עם מועתסם קדאפי, בנו של שליט לוב לשעבר מועמר. הזמרת עצמה מכחישה מכל וכל כי היא זו שמופיעה בסרטון.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

בסרטון ניתן לראות את והאבי בלבוש חושפני כשהיא מתנשקת עם מועתסם בחדר החלפת בגדים באחד ממתקני הנופש של מדינה כלשהי במפרץ הפרסי. התמונה המופיעה בסרטון צולמה במועד לא ידוע. מועתסם עצמו נהרג בחודש שעבר יחד עם אביו בידי כוחות המורדים בלוב.

 

הדמות שפרסמה את הסרטון אינה זמרת מתחרה, עיתונאי צמא לסקופים או אדם המעוניין לפגוע בהצלחת אלבומה החדש של הייפא הצפוי לצאת בקרוב. מדובר בלא אחרים מאשר המורדים הלובים, שפשטו על ארמונו של קדאפי לאחר מנוסתו ושמו את ידיהם על רכושו.

 

על פי דיווח באתר הערבי "אל-קודס", המורדים מצאו במתחם, בין השאר, מאות תמונות של בניו של קדאפי עם בחורות יפות, חלקן ידועות. באחת התמונות ניתן לראות את הייפא והאבי, או בחורה הדומה לה, מחבקת ביד אחת את מועתסם ומנשקת אותו. 

 

התמונה השנויה במחלוקת, העבירו לשנייה ה-40:

 

מאז פרסום הווידאו: קמפיין תוקפני נגד והאבי

התמונה, שמהווה רק חלק קטן מסרטון שהפיצו המורדים, התפרסמה במהרה בפורומים הערביים. תגובות הגולשים נעו בין גינוי יחסיה של והאבי עם משפחת קדאפי לבין תגובות מגוננות שמאחוריהן הטענה כי מדובר בנשיקה תמימה.

 

כך או כך, מאז פרסום הידיעות על הנשיקה עם בנו של הרודן יצאו רבים בעולם הערבי לקמפיין תוקפני נגד והאבי, שכן מועתסם מזוהה עם שלטון יד הברזל בלוב, שזה עתה נפל. יש אפילו מי שטוען בקרב המורדים כי ברשותה של והאבי כספים של משפחת קדאפי, השייכים למעשה לעם הלובי.

 

לפחות גולש אחד גם טען כי האב מועמר קדאפי "פינק" את והאבי ביאכטה שאותה היא מכרה במצרים תמורת 20 מיליון דולר. מנגד, חלק מהגולשים בפורומים ביקשו להזכיר כי יחסיה של והאבי עם מועתסם קדאפי היו כבר ידועים לחלק גדול מהאנשים שעוקבים אחר תחום האומנות בעולם הערבי. לטענתם, מועתסם עזב את הייפא מכיוון שגילה כי אחיו חניבעל מחבב אותה.

 

והאבי זועמת: "זו לא אני בתמונה"

בתגובה לסרטון הווידאו השנוי במחלוקת שפורסם ביו-טיוב, הבהירה הייפא כי מי שמופיעה בו היא בכלל אישה אחרת. "זו לא אני בתמונה, לכולנו שיער שחור", היא אמרה לכלי התקשורת הערבי "א-נשרה".

 

אין זו הפעם הראשונה שבה והאבי עומדת במוקד פרשה שנויה במחלוקת, כשלרוב הביקורת נמתחה על לבושה החושפני. בעוד צעירים ליברלים תומכים בה ומעודדים את תרבות הפופ המערבית, חוגים שמרנים ובעיקר אסלאמיים קיצוניים אשר סולדים מהתרבות המערבית מתנגדים לוהאבי, אותה הם רואים כפרובוקטיבית. האחרונים טוענים כי לבושה חשוף והתנהגותה אינה צנועה.

 

והאבי ידועה גם כתומכת מוצהרת של ארגון חיזבאללה, ובמלחמת לבנון השנייה היא ניהלה תעמולה למען הארגון והצהירה על תמיכה בו. זמרת זו היא כנראה הזמרת הערבייה היקרה ביותר, ושכרה להופעה אחת נאמד ב-65 אלף דולר אמריקני. אחריה דורגו ננסי עג'רם, אליסה וניקול סאבא - שלושתן גם כן זמרות לבנוניות. ולסיום, קבלו קצת תמונות של והאבי: