,

ירידת המחירים נמשכת: אסם הודיעה על הוזלה של 35 מוצרי בסיס

על רקע המחאה החברתית על יוקר המחייה, הודיעה החברה כי תוזיל מוצרים בשיעור של 5%-10%. בנוסף, יצורפו קופוני הנחה של 5 ש"ח למוצרים של מטרנה. הסטודנטים מברכים, ומאיימים כעת בצעדים נגד שטראוס-עלית

גם אסם מורידה מחירים: על רקע המחאה החברתית בקיץ נגד יוקר המחייה בארץ, והדרישה של הסטודנטים להוזיל מחירים - הודיעה היום (שני) חברת אסם על הוזלה של 35 מוצרי בסיס בשיעור של בין 5% ל-10%.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

בין המוצרים שנמצאים ברשימה: פסטה 500 גרם מסוגים שונים, אבקת מרק, קמח תופח, מיץ לימון, שקדי מרק, ערגליות, חומץ ורוטב סויה.

 

בנוסף, יוזלו מוצרים של חברות הבת של אסם הכוללים בין היתר שניצל תירס וחטיפי תירס של טבעול, ואריזות 500 גרם של החומוס והטחינה של צבר.

 

בנוסף, יוזלו מוצרי מטרנה באמצעות מודל הנחות הכולל קופון הנחה של 5 שקלים. הקופון יצורף ל-11 מוצרים באריזות של 700 גרם - כולל הסדרה החלבית, מטרנה למהדרין ומטרנה ומטרנה Extra Care - בדרך שבה הצרכנים ייהנו מהנחה לכל קופסה שאותה הוא רוכש.

הסטודנטים מאיימים בצעדים על שטראוס-עלית

בתגובה למהלך, אמר אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב כי הם מברים כל הישג נוסף לצרכנים בישראל. "הישג זה מצטרף להורדות המחירים של חברות המזון האחרות דוגמת תלמה, טרה וחברות נוספות. אנו שמחים על כך שאסם האזינה לקולות הציבור".

 

"מאז תחילת המחאה הצרכנית הוזל סל הקניות של הצרכן הישראלי בצורה משמעותית וכבר ברור לחברות הגדולות שהורדת מחירים קבועה היא דרישה של הציבור כולו וכי עליהם להתייחס אליה ברצינות", הוסיף רשטיק.

 

בנוסף, הוא ציין כי בשבוע הבא יוכרז על יז על צעדים כנגד קבוצת "שטראוס-עלית", בעקבות מה שהוא מכנה "חוסר התייחסותם אל דרישות הצרכנים להודיע על הוזלת מחירים קבועה".