"אני אהרוג אתכם": כתב אישום נגד השף רפי כהן בגין התפרעות בסניף בנק לאומי

השף מואשם כי התפרץ לסניף הבנק בתל אביב בשל העובדה כי סורבה בקשתו לקבלת אשראי נוסף בחשבונו ואיים על העובדים ועל מנהלת הסניף: "חכי מה אני אעשה לך. אני לא אעזוב אותך עד המוות ואני אתעלל בך אישית"

  • פורסם ב:
  • 08/09/2017 17:20
  • |
  • עודכן ב:
  • 08/09/2017 17:20
  • |
  • כתבים:
  • דורון הרמן

כתב אישום הוגש היום (שישי) לבית משפט השלום בתל אביב נגד השף רפי כהן בגין התנהגות פרועה במקום ציבורי, איומים על עובדי הבנק והטרדה באמצעות מתקן בזק.

 

לפי כתב האישום בתאריך 14.3 הגיע כהן לבנק לאומי ברחוב בן יהודה 87 בתל אביב, זאת בעקבות זעמו על עובדי הבנק בשל העובדה כי סורבה בקשתו לקבלת אשראי נוסף בחשבונו. הוא החל להתפרע, רץ לעבר אחד הבנקאים במקום בעודו אוחז בידו פח פלסטיק, השליך את הפח לעברו, הפיל את מחשבו, וקרא לעברו "אתם לא תחסמו לי את החשבון".

 

לכתבות נוספות בנושא:

לאחר שנמלט מהארץ: השף רפי כהן נעצר בנתב"ג

האיום של רפי כהן: "אני לא אעזוב אותך עד המוות, אני אתעלל בך אישית"

"שלח מסרונים ואיים כי יתנקם בבנק": מעצרו של רפי כהן הוארך ביממה

 

 

"חכי מה אני אעשה לך". רפי כהן(ערוץ 10)

משם פנה לחדרה של מנהלת הסניף, ואיים על עובדי המקום בפגיעה: "אני אהרוג אתכם. אתם לא יודעים עם מי אתם מתעסקים". הנאשם צעק לעבר מנהלת הסניף: "את רוצחת", רכן על שולחן משרדה והפיל לעברה את מסך המחשב, ואף ניסה להרים את השולחן. "חכי מה אני אעשה לך. אני לא אעזוב אותך עד המוות ואני אתעלל בך אישית. אלוהים ייתן לך מחלה קשה עוד השנה. חכי תראי. הקללות שלי תמיד עובדות. יש לך משפחה. כולם עוד ישמעו על זה."

 

בבקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשה בקשה להשית תנאים מגבילים על כהן בהם הרחקה מסניף בנק לאומי, איסור יצירת קשר וכן איסור יציאה מן הארץ עד סיום ההליך המשפטי.

 

השף התפרץ לסניף בהנק. סניף בנק לאומי
 

השף התפרץ לסניף בהנק. סניף בנק לאומי(רוני שיצר)

כהן נעצר שלשום ע"י המשטרה לאחר שנמלט מישראל. מעצרו התאפשר לאחר שהתקבל מידע מקדים לפיו ישוב לארץ, על פי פרטי כרטיסי טיסה שהזמין מראש. נגד כהן מתנהלים שני תיקים - אותו תיק הנוגע לעימות בינו לבין מנהלת הבנק שלו, וכן תיק אחר בנוגע לתקיפת עובדים.

 

לפני שהוארך מעצרו, מסרו עורכי דינו שלמה וירון גיגי ואביעד לנצ׳נר: "מאחורי הכותרת הגדולה רפי כהן עצור, עומד תיק איומים ברף הנמוך ביותר. אנו לא מכירים תיקי איומים בהם נעצרים אנשים, וגם כאן, ככל הנראה, אם לא היה מדובר בידוען המשטרה לא הייתה עוצרת ולא הייתה מבקשת לעצור".

 

כהן הורשע לפני שנה בתקיפה של המלצר לשעבר אשר פרי אותו העסיק, לאחר חשד בו כי גנב מזון ממסעדת "רפאל". לפי כתב האישום, שהוגש נגד כהן באוגוסט 2014 בגין התקיפה שהתרחשה לפני ארבע שנים, סיים פרי את משמרתו במסעדה שבתל אביב, וקיבל אישור ממנהלת המשמרת לארוז ולקחת לביתו את מנת האוכל שהוכנה עבורו.