המתלוננת נגד נהג ראש הממשלה לשעבר: "פחדתי שאם אספר - יהרגו אותי"

במשך 30 שנה אנס אילן שמואל, לשעבר נהגו של ראש הממשלה, נערות צעירות, רובן קרובות משפחה. עד שנפרץ סכר השתיקה והמשטרה פתחה בחקירה - הן לא ידעו זו על זו. היום נגזרו עליו 27 שנות מאסר. אחת הנפגעות סיפרה לחדשות 10 כי חששה לחייה: "לא רציתי לפרק את המשפחה"

יותר משנתיים וחצי לאחר שנעצר, גזר היום (ראשון) בית המשפט המחוזי בירושלים עונש חמור של 27 שנות מאסר בפועל על אילן שמואל, ששימש נהגו של ראש הממשלה והורשע באונס ובמעשים מגונים של שבע קטינות

 

כ', כיום בשנות הארבעים לחייה, נאנסה על ידי שמואל לפני כ-30 שנים בזמן שהייתה בת 10: "מצד אחד פחדתי מאוד שאבא יהרוג אותו, מהצד האחר ראיתי סיפור שונה לגמרי שלא יאמינו לי ויהרגו אותי. ילדה בת 10 שרוצה לקחת את כל הכאב והצער שלה על הכתפיים שלה ולא לפרק את המשפחה".

 

לכתבות נוספות בחדשות 10:

פעם נוספת: ארנון מוזס נחקר במשרדי "להב 433" במשך שמונה שעות

קרי התחייב בפני נתניהו: "לא יהיה שום תוצר המשך לוועידת השלום בפריז"

מני נפתלי: "היה נוהל שמפניות, המשטרה ידעה ולא עשתה דבר"

 

נוסף לכ', התלוננו נגד שמואל עוד תשע נשים, רובן המוחלט קרובות משפחתו. הנשים טענו כי שמואל אנס אותן לאורך זמן כאשר אף אחת לא ידעה על השניה.

 

אילן שמואל, נהגו לשעבר של ראש הממשלה שהורשע באונס
 

אילן שמואל, נהגו לשעבר של ראש הממשלה שהורשע באונס(חדשות 10)

מעשי האונס, שבוצעו לאורך 20 שנים עברו שלושה דורות במשפחה. המעשים בוצעו במקומות רבים, בהם ביתו של שמואל, בית חמותו, בית הפנקייק ומקומות נוספים כאשר הצעירות טענו במשטרה על דפוס פעולה זהה לכולן.

 

המעשים נחשפו לאחר ששמואל התלונן במשרד כי אחת מהנשים מנסה לסחוט אותו. העניין הועבר למשטרה ואז נפתחה תיבת הפנדורה. למרות שהשופטים האמינו לעדות המתלוננות, שמואל עצמו ממשיך להכחיש והוא יגיש את הערעור בעוד כחודש.