,

עדת ראייה לפגיעת הגראד בבאר שבע: "יש לי תינוק בן שנה שיודע מה זו אזעקה"

שלוש רקטות גראד פגעו הבוקר בעיר באר שבע ולמברה המזל התושבים הצליחו לתפוס מחסה ואדם אחד בלבד נפצע באורח קל. אור פיטוסי סיפרה לתכנית הבוקר של ערוץ 10 על נפילה בבית שכניה. "כל הקירות שלנו רעדו", היא סיפרה. גם דוד, תושב העיר חזה בפיצוץ: "ראיתי להבה אחו שרמוטה"

האזינו לעדות מבאר שבע

תושבי באר שבע התעוררו הבוקר (שלישי) לעוד יום של אזעקות ונפילות רקטות בעיר. אור פיטוסי הייתה עם בעלה ובנה הקטן בבית צמוד לאחד מאלה שנפגעו משלוש רקטות גראד שנפלו בעיר. "יש פגיעה ישירה בבית והוא עולה באש. אנחנו היינו במרחבים המוגנים כשהיה בום. כל הקירות רעדו", היא סיפרה לתכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10.

 

"יצאנו החוצה והכל עולה באש. תדווחו לא לצאת מעזה. צה"ל חייב להמשיך את הפעילות אנחנו סובלים פה. יש לי תינוק בן שנה שכבר יודע מה זה אזעקה", היא זעקה בבכי וביקשה לשלוח לביתה צוות של מגן דוד אדום.

צפו בתושב באר שבע משחזר את פגיעת רקטה הגראד

גם תושב העיר בשם דוד ראה פגיעה של אחת הרקטות בבאר שבע. "ראיתי את הטיל נופל על הרכב. כולם התחילו לרוץ ואמרתי להם לא לרוץ. פתאום האוטו התפוצץ בומבום", הוא סיפר. לדבריו, הוא הצליח להוציא את ילדיו מטווח סכנה.

 

"ראיתי הכל. רעש. מה זה? כמו להבה. אני בחור קצת צעיר בגיל זקן - בגיל 50, אבל בסדר, נראה טוב. אני ראיתי להבה אחו שרמוטה", שיחזר דוד את הנפילה.